M.Bey/ÖzelSurvıvorTelevizyon

Yunus Günçe’den şaşırtan Semih Öztürk itirafı

Yunus Günçe’den şaşırtan Semih İtirafı neydi? Yunus Günçe neden Semih’e sarılmadan adadan ayrıldı? Survivor 2016 serüvenine geçtiğimiz hafta veda eden ve dün İstanbul’a dönen Yunus Günçe, bugün TV8’de hafta için her gün yayınlanan Survivor Panorama programına konuk olarak sorulan soruları içtenlikle yanıtladı. Adaya veda ederken Semih’e yaptığı tavırdan, ada hayatında onu şaşırtan yasaklara, Gönüllüler ile arasındaki ilişkilerden performansına kadar hemen her soruyu yanıtlayan Yunus Günçe yarın da Survivor Panorama’ya konuk olarak gelecek.

Survivor adasından geldiği halde hala kendini adada hissettiği gözlenen Yunus Günçe’ye Semih Öztürk fanlarından Yeşim Ayabakan eleştirileri dikkat çekti. Yeşim Ayabakan da Hakan Hatipoğlu da aynı soruyu Yunus Günçe’ye yönelttiler: “Kendisine omurgasız diyen Atakan’a sarıldığın halde, neden Semih sana sarılmak istediğinde geri çekildin?”

Yunus Günçe açıkladı, Semih’e sarılmayı vücudum istemedi

Yunus Günçe’ye neden sarılmadığı hakkında önceden bir planlama yapmadığını olayların o an, saniyeler içinde geliştiğini ifade eden Yunus Günçe, “Semih’e sarılmayı vücudum istemedi!” dedi. Stüdyodakilerin şaşkınlıkla karşıladığı bu durumu açıklamaya çalışan Yunus Günçe, sunucu Hakan Hatipoğlu ile veda anının canlandırmasını da yaptı. Yunus Günçe, “Ben adadan ayrılırsam ne söyleyeceğim, kime nasıl davranacağım hesabı yapmadım” diyerek Semihle tokalaştığını ancak onun sarılmak istemesi karşısında refleks bir şekilde geri çekildiğini, vücudunun onu istemediğini belirtti. Yeşim Ayabakan da “Bilinçaltınız sizi etkilemiş olabilir.” diyerek durumu özetledi. 

Yunus Günçe’den şaşırtan Semih İtirafı 

Yunus Günçe’den üstü kapalı olarak pişmanlık içeren bir itiraf da medyabey.com’un gözünden kaçmadı. “Adada bir hafta daha kalsam Semih ile konuşmalarımız farklı olabilirdi.” diyen Yunus Günçe, Semih Öztürk ile ilgili sorularda da Semih Öztürk’e neden uzak durduğunu tam olarak anlatmadı ya da anlatamadı.

Survivor Yunus Günçe için ne anlama geliyor?

Yunus Günçe programda çok dürüstçe ve samimi itiraflarda ve açıklamalarda bulundu. Bugüne kadar insanların ismini bile tam olarak bilmediğini, sima olarak tanındığını ama herkesin “Aaaa bu bak şey değil mi?” diyerek adını bir türlü hatırlamadığını söyledi. Survivor ile bugüne kadar yapmak isteyip de yapamadıklarını yapma şansı yakalayacağına inandığını ve bu amaçla adaya gittiğini ifade eden Yunus Günçe bunu başardığını ve mutlu olduğunu belirtti.

Survivor Yunus Günçe’ye kaybettiği ya da hiçbir zaman tam anlamıyla kazanamadığı popülariteyi kazandırdı

Survivor yarışmasında duruşu, konuşmaları, zekası ve tavırları hatta 6 kez konseye gelip 5 kere adaya geri dönmesiyle ün salan ve adını Survivor tarihine kazıyan Yunus Günçe, Survivor ile sıçrama yaşayacağını umuyor. Havaalanında da hayranları ve annesi, teyzesi tarafından sevgiyle karşılanan Yunus Günçe’yi stüdyodaki seyirciler de ellerindeki BÜYÜK Ç harfleri yazılı kartonlarla alkışladılar. Sosyal sorumluluk projelerinde de yer almayı isteyen Yunus Günçe, Survivor yarışmasından aradığını fazlasıyla almışa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu