Televizyon

Show TV’de Yurdum İnsanı ve Büyük Risk ne zaman başlayacak?

Show TV’de 20 Ocak pazartesi’nden itibaren iki program yayında olacak. Alişan ve Çağla Şikel’in yer aldıkları “Yurdum İnsanı” önümüzdeki pazartesiden itibaren hafta içi hergün Show TV ekranında olacak.

Yapımcılığını C Yapım’ın üstlendiği yarışmada herkesi şaşırtacak kabiliyetler, gün yüzü görmemiş icatlar, Çağla Şikel ve Alişan’ın sunumuyla “Yurdum İnsanı”nda izleyici ile buluşacak.

Bölgeler kendi içlerinde eğlenerek yarışacak, eğlenerek elenecek ve büyük bir sürpriz isim Çağla Şikel ve Alişan’a eşlik edecek.Necla Ana, Çağla Şikel Ve Alişan ile beraber eğlenmeye gelenlere yeri gelecek doğruyu anlatacak yeri gelecek onlara katılacak yeri gelecek analık yapacak.

Yurdum İnsanı, 20 Ocak Pazartesi’nden itibaren hafta içi her gün saat 15.30’da Show TV’de olacak.

BÜYÜK RİSK DE BAŞLIYOR

Yapımcılığını Joker Yapım’ın üstlendiği, Dünya televizyonlarında uzun yıllardır yayınlanan Büyük Risk yeni yılda yeni kanalı Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

Büyük Risk, Selçuk Yöntem’in sunumu ile Pazartesi’nden itibaren hafta içi her akşam yeni bölümleri ile Show TV’de!

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu