FragmanlarYerli Dizi

Yusuf ve Melek arasında aşk kıvılcımları!.. Elif 533. bölümde neler yaşanacak?

Kanal 7 ekranlarında ilgiyle izlenen Elif dizisinde bu akşam Yusuf, Melek’e olan duygularından kaçamaz. Melek ise Yusuf’un duygularını hisseder ve ondan uzak durmaya çalışır. Peki Melek ne kadar kaçabilecek?

Melek maddi sorunlar nedeniyle atölyeye geri döner. Selim bu duruma sinirlenince Melek, onlar yüzünden sahafın ipotekli olduğunu ve çaresiz olduğunu söyler. Melek’in atölyeye dönüşü sevinçle karşılanır. Öte yandan Yusuf sürekli Melek’i düşünmektedir. Melek ise kalbiyle aklı arasında gelgitler yaşayan Yusuf’un duygularından kuşkulanır ve ondan uzak durma kararı alır. Yusuf Melek’i aklından bir türlü çıkaramamasından dolayı kendini oldukça mahcup hisseder. Fakat Melek ne kadar kaçarsa kaçsın Yusuf’tan kaçamaz.

ELİF’TE DÜN NELER YAŞANDI? (531. BÖLÜM- 15 MAYIS)

Yediden yetmişe her kesimden ilgiyle takip edilen Elif’te bu akşam Ümit Arzu’nun ölümünden Melek’i sorumlu tutar. Melek’ten intikam almak isteyen Ümit, ne yapacak?

Ümit morga gider ve Arzu’nun cesedini teşhis eder. Gördüğü manzara karşısında yıkılan Ümit’in gözünü intikam ateşi bürür. Arzu’nun ölümünden Melek’i suçlayan Ümit, soluğu Melek’in kapısında alır. Yusuf ise Ümit’i sakinleştirmeye çalışır. Ümit ikna olmuş görünse de içindeki intikam alma isteği geçmez. Öte yandan Elif Melek’e Yusuf’un sahafı ipotek ettirdiğini söyler. Melek, Yusuf’un Elif’i kurtarmak için böyle bir yola başvurduğunu anlayıp kendini kötü hisseder. Daha önce Cevahir’in iş teklifini reddeden Melek, Yusuf’a olan borcunu ödemek için geri adım atmak zorunda kalır.

ELİF’TE YARIN NELER YAŞANACAK?  533. BÖLÜM (17 Mayıs) 

Elif’te yarın akşam sahafı ipotekten kurtarmak isteyen Yusuf gönülsüz de olsa sahafın bir bölümünü kafeye çevirmeye karar verir. Peki bu çözüm sahafı ipotekten kurtaracak mı?

Elif sahafın satılma ihtimalinin olduğunu öğrenince çok üzülür. Selim iyi geçen iş görüşmesinden döner ama baş dönmeleri de git gide sıklaşır. Bu durum herkesi kaygılandırmaya başlar. Yusuf sahafı kitap okunabilen bir kafeye çevirme fikrini Melek’e açar. Melek Yusuf’un gözlerinin içine bakamasa da ona destek olmaktan kaçınmaz. Sahafın kafeye çevrilmesi için tüm gücüyle yardım etmeye çalışır. Peki Yusuf’un bu fikri işe yarayacak mı?

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş

Senaryo: Rüya İstanbul

Müzik: Korhan Nart

Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu