Yerli Dizi

Yüz Yüze’de Sinem Kobal’ın aksiyon sahneleriyle imtihanı

Sinem Kobal, ara verdiği oyunculuk kariyerine Yüz Yüze dizisiyle yeniden start veriyor. Ünlü oyuncu, Show TV’de yayınlanacak olan Yüz Yüze dizisinde bambaşka bir rol ile sevenlerinin karşısına çıkacak.“Yüz Yüze” dizisi için azılı bir çetenin peşinde olan polisi canlandıracak olan Kobal, rolü için poligon eğitiminin yanı sıra yakın dövüş eğitimi de aldı. Silah sahneleri için 1 ay atış, 2 aya yakın dövüş eğitimi de alan Sinem Kobal, daha önce de boks yapıyordu. Sinem Kobal’ın oynadığı silah sahneleri çekilirken tehlikeli sahnelerin danışman eşliğinde kontrollü bir şekilde gerçekleştirildiği haber veriliyor.

SİNEM KOBAL POLİS ROLÜNDE

Show TV’de yayınlanacak olan dizinin yapımını Tims & B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstleniyor. Yüz Yüze’nin yönetmenliğini Osman Taşçı’nın yaparken  senaryosunu ise Ethem Özışık’ın kaleme alıyor.

Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’nun başrol oynadığı, yılın iddialı projesi “Yüz Yüze”, dizisinde Sokullu ve Kobal’a; Özgür Emre Yıldırım, Taner Ölmez, Muhammet Çakır, Ali Seçkiner Alıcı, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Merve Dizdar, Selin Yeninci, Başak Daşman, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk gibi isimler eşlik ediyor.

YÜZ YÜZE’NİN KONUSU:

Kanatları kırık, yaralı iki melek… Seliha ve Cihangir… İkisinin de dışında kırılmaz birer kabuk. Ve suçlu bir dünya.. Cihangir ve Seliha bu dünyanın tamamen zıt kutuplarında dururken hayat onları bir araya getirecektir. Seliha azılı bir çetenin peşinde. Cihangir o çetenin lideri. İkisi de aynı mahallede, burunlarının dibinde, ipuçlarını toplayarak birbirini arıyor. Ama birbirlerinden habersiz… Hayatı boyunca aşktan kaçan bu iki insan, şimdi en olmadık zamanda “Yüz Yüze”dir. Düşman olduklarını bilmeden…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu