Gündem

Zabıtalar tarafından dövülen seyyar tatlıcı Son Durak programında neler söyledi?

Zabıtalar tarafından dövülen seyyar satıcı ‘Tatlıcı Ali Abi’ olarak bilinen Ali Kıtmir Atv’de Melih Altınok’un sunduğu Son Durak programında ilginç açıklamalar yaptı. Sosyal medyada çokça dile getirilen 15 Temmuz gazisi olduğu şeklindeki iddiayı cevaplayan Kıtmir, “Ben 15 Temmuz gazisi değilim, sabaha kadar onlara dua eden normal bir vatandaşım” dedi.

BAŞI YARALANAN SEYYAR SATICI: “15 TEMMUZ GAZİSİ DEĞİLİM”

Melih Altınok, yeni sezonda ATV’de yayınlanmaya başlayan Son Durak adlı programında önemli bir gazetecilik olayına imza attı. Özellikle dün sosyal medyada olay olan ve izlenme ve paylaşım rekoru kıran seyyar satıcının zabıtalar tarafından dövülerek etkisiz hale getirildiği videonun kahramanı Ali Kıtmir’i bulan Son Durak ekibi onunla özel bir röportaj yaparak başarılı bir işin altına imza attı.

Ali Kıtmir yaptığı samimi açıklamalar programa adeta damga vurdu. Ali Kıtmir konunun detaylarını ve kendisiyle ilgili yanlış bilinen konuları düzeltti. Özellikle sosyal medyada kendisiyle ilgili dile getirilen 15 Temmuz darbe girişimi gazisi olduğu şeklindeki iddiayı da cevaplana Kıtmir, bunun doğru olmadığını söyledi.

KADİR TOPBAŞ BENİ ARADI

Daha önce de zabıtalarla sorun yaşadığını dile getiren Ali Kıtmir, ilk defa böylesi bir dayak olayı yaşadığını söyledi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın kendisini aradığını söyleyen talihsiz satıcı, başkanın mağduriyet konusunda kendisine yardımcı olacaklarını söylediğini belirtti.

SEYYAR SATICILARA SESLENDİ

Ekmek teknem dediği seyyar tezgahını zabıtalara vermemek için direndiğini anlatan Ali Kıtmir, tatlı kestiği bıçağını çıkararak zabıtalara direndiğini söyledi.

Röportaj sırasında seyyar satıcılara seslenen Ali Kıtmir, zabıtalar geldiği zaman onlara zorluk çıkarmayın diyerek bir anlamda özeleştiri yapmış oldu.

Ali Kıtmir’in konuşma videosu için tıklayın:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu