Televizyon

Zafer Kiraz’ın paylaşımı Ali Eyüboğlu’nu taca çıkardı!

TRT1 Ana Haber’de çok önemli bir değişiklik yaşanmış Erhan Çelik, Gülben Ergen’le ilgili adının magazin medyasında sık sık anılmasının faturasını ödeyerek TRT’den ayrılmıştı. TRT1 Ana Haber’i kimin sunacağı merak edilirken Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu köşesinde yeni görevin haber spikeri Seval Çöpür’e emanet edileceğini yazdı. Birçok haber sitesi de Eyüboğlu’nu referans göstererek haberi duyurmuştu.Ama TRT’nin deneyimli haber spikeri Zafer Kiraz’ın paylaşımı Ali Eyüboğlu’nu tabiri caizse taca çıkardı.

TRT1 ANA HABER’İ ZAFER KİRAZ SUNACAK

Erhan Çelik’in ayrılığıyla boşalan TRT1 Ana Haber sunuculuğu görevine Zafer Kiraz’ın getirileceği ortaya çıktı. Zafer Kiraz’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım TRT1’deki Ana Haber Bülteni’ni kimin sunacağı sorusunun cevabı niteliği taşıyordu.

27 Temmuz 2016 tarihinde TRT1 Ana Haber koltuğunu Erhan Çelik’e devreden Zafer Kiraz o koltuğa yeniden oturuyor. Erhan Çelik’in TRT1 Ana Haber sunuculuğuna transferi oldukça sancılı olmuş Çelik, kamuoyunun önemli bir bölümünde yoğun bir tepki almıştı.

Zafer Kiraz TRT1 Ana Haber Bülteni’ni sunacağının işaretini Instagram hesabından yaptığı paylaşımla verdi. Usta sunucu, paylaşımına “16 Ekim Pazartesi akşamı görüşmek üzere…” diye yazdı.

Kiraz’ın Ana Haber Bülteni’ni bir süre İstanbul’dan sunmaya devam edeceği, stüdyonun hazırlanmasının ardından eskiden olduğu gibi Ankara’dan sunacağı Medyaradar’a gelen bilgiler arasında…

İşte Kiraz’ın o paylaşımı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu