Medya

Zahid Akman’dan ‘Koronavirüse yakalandı ‘haberiyle ilgili açıklama

Bugün bazı medya organlarında yer alan “Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman koronavirüse yakalandı” haberleriyle ilgili olarak Zahid Akman’dan açıklama geldi.

Zahid Akman’ın bundan 1 ay önce koronavirüs testi pozitif çıkmış, Akman ve eşi evde gördüğü tedavi sonrası sağlığına kavuşmuştu. Bugün ise bazı medya organlarında olay yeniymiş gibi lanse edildi. Bu gelişmeler üzerine Zahid Akman, konuya ilişkin bir video görüntü yayınlayarak kendisi ve eşinin sağlık durumu ile ilgili iddialara cevap verdi.

HASTALIĞI HAFİF GEÇİRDİ, İŞİNİN BAŞINA DÖNDÜ

Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman’ın hastalığı çok hafif geçirdiği ve şu anda işinin başında olduğu öğrenildi. Hastalığı uzun süre önce atlattığını ve sağlığının gayet iyi olduğunu ifade eden Akman şunları söyledi:

“Bugün bazı haber sitelerinde benim ve eşimin koronavirüs’e yakalandığımız ile alakalı haber yapıldı. Haber bir yönü ile doğru. Çünkü 30 gün önce biz de bu virüse maruz kaldık. Sağlık Bakanlığımızın değerli elemanları sayesinde evde aldığımız tedavi sonucu da iyileştik. Yaklaşık 1 ayn önce bu gerçekleşti. Biz sonrasında da evde karantinaya devam ediyoruz. Konu ile ilgilenen, beni arayan, tüm dostlarıma bu vesile ile saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum. Herkese hayırlı günler diliyorum”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu