Televizyon

Zahide Yetiş’in programına katılan Canan Karatay hem ağladı hem de ağlattı

Show TV’de yayınlanan “Zahide Yetiş’le” programına katılan Prof.Dr. Canan Karatay canlı yayında duygusal anlar yaşadı. Prof. Dr. Canan Karatay, geçtiğimiz cumartesi akşamı Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısını kınadığı programda adeta gözyaşlarına boğuldu. Karatay, hain saldırıyı kınarken gözyaşlarını tutamadı.

“Hepimizin başı sağolsun. Çok büyük bir olay yaşadık. Hayatta kalanlara Allah şifa versin. Geride kalanlara, hepimize Allah sabır versin. İki gündür bütün ülkemiz perişan. Hepimiz inşallah bu işten kurtuluruz” sözleriyle programa başlayan Canan Karatay, ekranları başındaki izleyicileri de gözyaşına boğdu.

Kelimeler boğazına düğümlenen Karatay, önce Mehmet Akif Ersoy’dan ardından Nazım Hikmet’ten birer şiir okudu. Ünlü doktor, duygusal konuşması ise sunucu Zahide Yetiş ve stüdyoda bulunanları da gözyaşlarına boğdu.

İşte Canan Karatay’ın katıldığı Zahide Yetiş’le programında yaşanan duygusal anlar:

https://www.youtube.com/watch?v=LE9S0Vs_DIY#action=share

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu