Televizyon

Zekeriya Atak’ın canlı yayına çıkması engellendi mi?

İzdivaç programlarının kara kutusu durumuna gelen damat adayı Zekeriya Atak’ın bugün Kanal D’de sabah kuşağında yayınlanan Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın sunduğu  ‘Renkli Sayfalar’ programına konuk olması bekleniyordu. Ama stüdyodaki buluşma gerçekleşmedi.

Olay adam Zekeriya Atak’ın Renkli Sayfalar programına çıkarılması son anda engellendi.

GERÇEKLERİN ORTAYA ÇIKMASINDAN ÇEKİNENLER KİM?

Yaptığı ifşaatlarla medyanın gündeminden düşmeyen Zekeriya Atak’ın anlattıkları medya gündemine bomba etkisi yapmıştı. Anlattıkları medyaya haber olmaya devam eden ve günlerce konuşulan Zekeriya Atak bugün Kanal D’de canlı yayına  program konuğu olacaktı. Ama bu gerçekleşmedi.

Damat adayı Zekeriya Atak’ın anlatacaklarından çekinildiği için olay adamın yayına çıkmasının engellediği konuşuluyor. Zuhal Topal, eşi Korhan Saygıner ile birlikte yapım şirketinin Atak’ın canlı yayına çıkmasını engellemiş olabilecekleri medya kulislerinde konuşuluyor.

SEDA SAYAN: ‘KOMPLO KURDULAR’

Zekeriya Atak’a para verdiği iddia edilen Seda Sayan ise geçtiğimiz pazartesi Günaydın’a verdiği röportajda “Zuhal Topal ve Fatih Portakal’ın yaptığı çetecilikten başka bir şey değil” diye konuşmuştu.

Seda Sayan, damat adayı Zekeriya Atak’ın video kaydı için şunları söylemişti:

“Adama komplo kurmuşlar. Bir odada silah zoruyla, Erkan Çelik’ten para aldığını söyletip videoya çekmişler. Odada Zuhal Topal, eşi ve Fatih Portakal da varmış. Bu yapılan; çetecilik ve organize işlere girer. Erkan’la suç duyurusunda bulunduk. Herkes iddiasını doğrulasın.”

Zekeriya Atak’ın başka neler söyleyeceği merak edilirken, damat adayının izdivaç programlarının kara kutusu olarak anılmaya başlayacağı konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu