Yerli Dizi

Zemheri’den dikkat çeken yeni tanıtım

Hilal Saral’ın yönetmenliğini yaptığı, Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı Ay Yapım imzalı yakında Show TV’de ekranlara gelecek dizisi ‘Zemheri’nin yeni bir tanıtımı yayınlandı.

OYUNCU KADROSUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor’un yer aldığı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin yayın günü ve de tarihi merak ediliyor.

HİLAL SARAL YİNE İDDİALI BİR YAPIMLA DÖNÜYOR

Yönetmen koltuğunda ‘Aşk-ı Memnu’, ve ‘Kara Sevda’ gibi Türk dizi tarihinin önemli yapımlarına imza atan yönetmen Hilal Saral’ın oturduğu, senaryosunu ise başarılı senarist Sema Ergenekon’un kaleme aldığı ‘Zemheri’nin heyecan ve aşk dolu tanıtımlarından sonra yayınlanan yeni tanıtımı da beğeni topladı. İzleyiciyi adalet ve aşkın büyüklüğünü sorgulayacakları bir hikayeye davet eden Zemheri’nin ilk bölüm tanıtımında yaşanan asansör kazası heyecanı yükseltirken, “Babamın arkadaşlarını bir torba içinde verdiler cenaze sahiplerine. Ama acı bizim acımızdı, kayıp bizim kaybımız!” sözleri dikkat çekiyor.

Zemheri dizisinin hang yapımlarla reyting rekabetine gireceği ve nasıl bir reyting performansı sergileyeceği merak ediliyor.

İşte Zemheri’nin 1. bölüm tanıtımı;

https://www.youtube.com/watch?v=LffN9Pn5oAk

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu