Sinema

Zeynep Çamcı “Feride” ile geliyor

İçinde bulunduğu başarılı projelerde adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Zeynep Çamcı, yeni karakteri “Feride”nin senaryosunu da kaleme aldı. Çamcı, çekimleri başlanan filmde yönetmenliği Ali Yorgancıoğlu ile ortaklaşa yapacak.

ZEYNEP ÇAMCI HEM OYUNCULUK HEM YÖNETMENLİK YAPACAK

Yer altında kahraman kostümleri dikilen bir atölye de terzilik yapan Feride’nin, emek ve sevgi hırsızı patronuna baş kaldırıp iddialaşması ve daha sonra moda devlerine kafa tutan yolculuğunu anlatan filmin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı.

Yapımcılığını UNG Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ali Yorgancıoğlu ve Zeynep Çamcı’nın birlikte oturduğu filmde; Zeynep Çamcı, Ersin Korkut, Barış Yıldız, Anıl Tetik, Osman Akça, Ceren Taşçı, Ali Barkın, Aycan Koptur, Fırat Sobutay gibi başarılı birçok isim rol alıyor.

Gücünü sevgiden alan kahramanların hikayesini anlatan “Feride” filmi, yılın en komik ve en duygusal filmi olma iddiasını taşıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu