Ziraat Bankası 1500 TL Bankkart Lira Veriyor! Ağustos Ayının Son Gününe Kadar Kampanya Sürecek

Ziraat Bankası, ağustos ayının son gününe kadar devam edecek olan 1500 TL bankkart kampanyası ile ilgili bilgi verdi.

Ziraat Bankası, ağustos ayında da güncel fırsatlara ve kampanyalara dair resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı bilgilendirme metinleri ile açıklamalarda bulunuyor. Bu çerçevede, 1 Ağustos tarihinde başlayan ve 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan kampanyaya dair ağustos ayının son günlerine doğru yaklaştıkça araştırmalar sürüyor. Ziraat Bankası da 1500 TL bank kart lira ve yüzde 60 indirim kampanyası ile ilgili açıklamada bulundu. Söz konusu kampanyanın duyulmasının ardından, fırsattan kimlerin yaralanacağı, kampanyaya nasıl katılım sağlanacağı, 1500 TL bankkart lira elde etmek için yapılması gerekenler merak ediliyor.

Ziraat Bankası Bankkart Lira Kampanyası

31 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan kampanya ile ilgili Ziraat Bankası’ın resmi internet sitesinde yer alan bilgilendirme metnine göre, bankakartın kredi kartı ya da banka kartı özelliği ile Prolucky Scooter’ın sitesinden yapılacak alışverişlerinde anında yüzde 60 indirim uygulanacak ve 1500 TL bankkart lira verilecek. Bankkart mobil uygulamasından, bankkart.com.tr’den ya da SMS ile katılım sağlayan kampanyaya dair yapılan açıklamaya göre, kazanılan bankkart liralar, 2 Eylül 2023 tarihinde kartlara yüklenecek. SMS aracılığıyla kampanyaya katılım sağlamak isteyen kişilerin LUCKY yazıp 4757 SMS göndermeleri gerekiyor.

Ziraat Bankası Ağustos 2023 Güncel Kampanyalar

Prolucky Scooter’da yüzde 60 indirim ve 1500 TL bankkart lira kampanyası çerçevesinde elde edilecek olan bakkart liralar 2 Eylül 2023 tarihine kartlara yüklenirken, son kullanım tarihi 2 Ekim 2023 tarihi olarak belirtildi. 3 Ekim 2023’e de kullanılmayan bankkart liralar geri alınacak. 1500 TL banka kartına kampanyasına, Ziraat Bankası’nın güncel fırsatlarına ve ağustos ayında geçerli olan kampanyalara erişmek, detaylı bilgi edinmek isteyen kişiler, Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinde bulunan kampanyalar bölümünü ziyaret edebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir