Ziraat Bankası Kampanyayı Başlattı! Toplam 1000 TL Bankkart Lira Verilecek

Ziraat bankası, toplamda 1000 TL’ye kadar bankkart sağlanan kampanyanın detayları ile ilgili resmi internet sitesinden açıklamalarda bulundu.

Ziraat Bankası müşterileri, ağustos ayının son günlerine doğru yaklaştıkça, bankanın güncel kampanyalarına dair araştırmalar yapıyorlar. Bu çerçevede, farklı sektörlerde gerçekleştirilecek olan alışverişler sonrasında sağlanacak olan bankkart liraların detayları ediliyor. Ziraat Bankası da 1 Ağustos tarihinde başlayan ve 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan fırsatı ağustos ayinin ilk gününe duyurdu. Söz konusu kampanya çerçevesinde 1000 TL’ye kadar bankkart lira sağlandığı için fırsattan kimlerin yararlanabileceği ve 1000 TL bankkart lira alabilmek için yapılması gereken minimum alışveriş tutarı merak edilen konular arasında yer alıyor.

Ziraat Bankası Bankkart Lira Kampanyası

Ziraat Bankası tarafından duyulan kampanyaya göre, 1-31 Ağustos tarihleri arasında Bankkart ile Beyaz Eşya & Elektronik Eşya sektörlerinden yapılacak tek seferde 5.000 TL ve üzeri alışverişe 250 TL, 20.000 TL ve üzeri alışverişe 1.000 TL Bankkart Lira verilecek. Ana faaliyeti beyaz eşya sektörü olmayan ticaret ve fiziki ve işyerlerinden yapılacak beyaz eşya alışverişleri kampanya çerçevesinde değerlendirmezken, bireysel bankakart, bankkart başak ve bankkart business sahibi müşteriler kampanyadan faydalanabilecekler. Ziraat Bankası, bankkart mobil ve bankkart.com.tr adreslerine kampanya katılım sağlanabileceğini belirtti.

Ziraat Bankası Ağustos Ayı 2023 Güncel Kampanyalar

31 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan kampanya çerçevesinde 250 TL ya da 1000 TL bank kart lira sağlanırken, fırsatın detayları merak ediliyor. Beyaz eşya ve elektronik eşya alışverişlerinde 1000 TL’lik bankkart lira sağlanan kampanya, ağustos ayında Ziraat Bankası’nın duyurduğu güncel fırsatlara, geçtiğimiz aylarda başlayan ancak ağustos ayında da devam eden kampanyalara erişmek, ayrıntılı bilgi edinmek isteyen kişiler Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinde yer alan kampanyalar bölümünü ziyaret edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir