Ziraat Bankası Market Alışverişi Yapana 200 TL Bankkart Lira Veriyor

Ağustos ayının son günlerine doğru yaklaşırken, Ziraat Bankası’nın 200 TL bankkart lira kampanyası ile ilgili araştırmalar devam ediyor.

Ziraat Bankası, ağustos ayının ilk günlerinde duyurduğu kampanya çerçevesinde toplamda 200 TL bankkart lira sağlanacağını açıkladı. 1 Ağustos tarihinde başlayan ve 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında 200 TL’ye kadar bankkart lira alınacağı belirtildiği için Ziraat Bankası müşterileri de kampanyaya nasıl katılım sağlanacağını, 200 TL bankkart lira elde edebilmek için kaç TL alışveriş yapılması gerektiğini ve hangi kartlar ile yapılan alışverişlerin kampanya kapsamında değerlendirileceğine dair araştırmalar yapıyorlar.

Ziraat Bankası Market Alışverişi Kampanyası

31 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan 200 TL bankkart lira kampanyası ile ilgili ağustos ayının son günlerine doğru yaklaşırken araştırmalar hız kesmeden devam ediyor. Söz konusu kampanya için Ziraat Bankası2nın resmi internet sitesinden yayımlanan bilgilendirme metnine göre, Bankkart ile anlaşmalı Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye işyerlerinde tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri her alışverişe 40 TL, toplam 200 TL Bankkart Lira verilecek. Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr’den veya MARKET200 yazıp 4757’ye SMS göndererek katılım sağlanabilecek. Ziraat Bankası’nın açıklamasında, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemlerin kampanya çerçevesinde değerlendirilmeyeceğini belirtti. 

Ziraat Bankası Ağustos 2023 Kampanyaları Güncel

Ziraat Bankası’nın ağustos ayının ilk günlerinde duyurduğu market alışverişinde toplam 200 TL bankkart lira kampanyasının yanı sıra, Ziraat Bankası’nın güncel kampanyaları ile ilgili araştırmalar da sürüyor. Bu çerçevede, 200 TL bankkart lira kampanyasına, Ziraat Bankası’nın ağustos ayında hayata geçirdiği kampanyalara ve geçtiğimiz aylarda başlayan ancak ağustos ayında devam eden fırsatlara erişmek, ayrıntılı bilgi edinmek isteyen kişiler, Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinde bulunan kampanyalar bölümünü ziyaret edebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir