Magazin

Ziynet Sali, Ahmet Kural ve Sıla kavgasının sebebi olduğu iddiasına cevap verdi

Ziynet Sali, Ahmet Kural ve Sıla arasındaki darp iddiası olayına adının karışmasına daha fazla sessiz kalmadı. Sessizliğini günler sonra bozan Ziynet Sali, bazı magazin programlarında ikili arasındaki kavgaya sebep olarak gösterilmişti.

ZİYNET SALİ: “İFTİRA…YALAN”

Sali, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada hakkındaki çığırından çıkan dedikodular nedeniyle konuya açıklık getirmek istediğini dile getirdi.

Ziynet Sali, hakkında şunları yazdı:

“Hiç bir ilgim olmadığı halde ısrarla içine çekilmeye çalışıldığım olaylarla ilgili çığırından çıkan dedikodular nedeniyle konuya açıklık getirmek isterim. Öncelikle meslektaşım, arkadaşım Sıla’ya geçmiş olsun dileklerimi ve şiddetin her türlüsünün karşısında olduğumu yineliyorum. Mevzubahis edilen tüm iddialar yalandır, iftiradır. Medyada hakkımda bu iftira haberleri yapan basın, yayın organları ve kişiler hakkında yasal işlemler avukatım tarafından başlatılmıştır.”

Ziynet Sali sessizliğini bozdu

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu