Magazin

Zlatan İbrahimoviç’in Türk bayraklı paylaşımlarının sırrı ortaya çıktı

Dünyaca ünlü İsveçli futbolcu Zlatan Ibrahimovic’in  Instagram hesabından yaptığı Türk bayraklı paylaşımları görenler önce olaya bir anlam veremedi. Hatta ünlü futbolcunun Instagram hesabının Türk hackerlar tarafından hack’lendiği düşünülürken gerçek sonradan ortaya çıktı.

INSTAGRAM HİKAYELERDE PAYLAŞTI

Şu sıralara futbol kariyerini ABD’de Los Angeles Galaxy takımında forma giyerek sürdüren ünlü futbolcu Türk bayraklı paylaşımını Türkçe hikayelerde paylaştı. Ünlü futbolcunun bu ilginç paylaşımlarının sırrı daha sonra anlaşıldı.

ZLATAN İBRAHİMOVİÇ ANTALYA’YA AVA GELMİŞ…

Bu paylaşımlar, Ibrahimovic’in hesabının hacklendiği yorumlarını beraberinde getirirken olayın nedeni daha sonra öğrenildi. Ibrahimovic’in ücretli av için Antalya Finike’deki Beydağları’na geldiği öğrenildi.

Kısa sürede sosyal medyaya düşen dağ manzaralı bu fotoğraflarda ‘Çok teşekkür ederim’ ve ‘Seni seviyorum’ ifadeleri yer aldı. İki paylaşımda da Türk bayrağı bulunuyor.

İşte, Zlatan İbrahimoviç’in şaşkınlığa neden olan o sürpriz paylaşımları:

 

Ibrahimovic kafaları karıştırdı Türk bayraklı paylaşım...

İBRAHİMOVİÇ’TEN TÜRK TURİZMİNE BÜYÜK KATKI

İsveç vatandaşı olan 37 yaşındaki ünlü futbolcunun Instagramda 36 milyon takipçisi bulunuyor. Sosyal medyada oldukça faal olan İbrahimoviç’in Türkiye paylaşımı Türk turizmi açısından da oldukça olumlu karşılandı. Dünyanın pekçok ülkesinde hayranları olan İbrahimoviç, bu paylaşımıyla bedavaya Türkiye’nin tanıtımını yapması vatandaşlar tarafından da sempatiyle karşılandı.

Sosyal medyada konuyla ilgili yapılan paylaşımlarda efsane futbolcunun paylaşımları olmasa ülkede olduğu bile bilinmeyecekti yorumları yapıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu