Dijital Platformlar

Zor Sevda’da bu hafta neler yaşanıyor?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Zor Sevda’da bugün Raziye ne yapıp edip Hümeyra ile Ayan’ın evlenmeleri konusunda tüm aileyi ikna eder. Nişan töreninde Hümeyra, yüzüğü takmayı kabul etmez. Zoya ve Asaf gittikleri köy düğününde başına gelenleri Dilşad ile Necma’ya anlatmaz. Ancak ikisinin de başı beladadır. Hint dizilerinin furyası devame ediyor. Kanal 7’nin sevilen dizisi Zor Sevda 17 Mayıs, 18 Mayıs ve 19 Mayıs özetleri haberimizde.

HÜMEYRA VE AYAN’IN NİŞANI GERÇEKLEŞMEZ (13. Bölüm 17 Mayıs) 

Raziye, Hümeyra ile Ayan’ın evliliği için herkese yalan söyler. Tüm ailenin Ayan ile Hümeyra’nın arasında farklı bir ilişki olduğunu düşünmelerini sağlar. Ancak Hümeyra, Ayan’ı çok sevse de onunla yalan sayesinde evlenmeyi gururuna yediremez. Raziye ve Sıddık’ın yaptıkları plan işe yaramaz. Zoya ve Ayan gittikleri düğünde belanın ortasında kalır. Düğünden son anda kaçan gelini Zoya ve Ayan’ın sakladıklarını düşünürler. Gelinin ailesi de Zoya’yı kaçırır. Zoya ise onların elinden Ayan sayesinde kurtulur. Ancak Meryem’in ailesi Zoya’nın peşini bırakmaz.

DİLŞAD VURULUR (14. Bölüm 18 Mayıs)

Raziye, Raşid’i evden giderse sakladığı gerçeği herkese anlatacağını söylemekle tehdit eder. Raşid ise kendisine yıllar önce kurulan tuzaktan habersiz 17 yıldır onların dediklerini yaparak yaşar. Ancak son zamanlarda Dilşad’ı çok özler. Bir an evvel o evden ayrılmak ister.

Raziye ve Sıddık’ın baskılarından sıkılan Raşid artık onlarla aynı evde yaşamak istemez. Bunu öğrenen Raziye, Raşid’i eskiden işlediği suçu ihbar etmekle korkutur. Dilşad’tan başka kimseye güvenmeyen Raşid ise aldığı tüm malları Dilşad’ın üstüne geçirir. Düğünden kaçan Meryem’in Dilşad’ın evinde olduğunu öğrenen ağabeyleri evi basar. Meryem’i silahtan korumak isteyen Dilşad vurulur.

ASAF ZOYA’DAN ÖZÜR DİLER (15. Bölüm 19 Mayıs) 

Asaf, annesinin vurulmasından Zoya’yı sorumlu tutar. Zoya kendisini çok çaresiz hisseder. Anne ve babasının kim olduğunu bulmadan Hindistan’dan dönmeyeceğine dair söz verir. Asaf ise Meryem’i eve getiren kişinin Zoya olmadığını geç de olsa öğrenir.

Asaf annesinin vurulduğunu öğrenince çılgına döner. Meryem’i evde Zoya’nın koruduğunu düşünür ve Zoya’ya çok sert konuşur. Zoya’nın suçsuz olduğunu duyunca ona söylediklerinden pişman olur. Zoya’dan özür dileyen Asaf, ona istediği kadar evde kalabileceğini söyler. Ancak Zoya’nın anlattıkları Asaf’ın dikkatini çeker. Meryem’i öldürmek için gelen adamın silahı sadece Dilşad’a yöneltmesi ayrıntısı kafa karıştırır. Raşid’in annesi Dilşad’ın başına gelenlerden Raziye’yi sorumlu tutar. Zoya ve Asaf ise bu işin peşini bırakmazlar.

Zıt karakterlerin ‘Zor Sevda’sı hafta içi her gün 16:00’da Kanal 7’de ekranlarında…

Orijinal Adı: Qubool Hai
Oyuncular: Surbhi Jyoti (Zoya), Karan Singh Grover (Asaf Ahmed Khan), Ketki Kadam (Humeira Haider Sheikh), Amrapali Gupta (Tanveer/Billo Rani), Vaquar Shaikh (Rashid Ahmed Khan), Tej Sapru (Gaffur Ahmed Siddiqui), Shalini Kapoor Sagar (Dilshad Rashid Ahmed Khan), Surabhi Vanzara (Shireen Rashid Ahmed Khan)
Yapımcı: Gül Khan
Yönetmenler: Amandeep Singh, Arif Ali, Ajay.S.Mishra
Senaristler: Faizal Akhtar, Jainesh Ejardar, Sweksha Bhagat, Divya Sharma, Aparajita Sharma
Ülke: Hindistan Tür: Romantik, Dram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu