Dizi TV

Zor Sevda’da zor karar!

Kanal7’nin sevilen Hint dizisi Zor Sevda’nın bu bölümünde Hümeyra, Ayan ile Zoya’nın evliliğine artık katlanamaz ve Zoya’nın evden gitmesini ister. Tanveer ise hamileliğini koz olarak kullanır ve Asaf’ın kendisi ile evlenmeyi kabul etmezse İmran’ın bebeğini taşıdığını herkese açıklayacağını söyler.

Zor Sevda 56. Bölüm’de neler yaşanacak? (18 Temmuz Salı)

Hümeyra’nın isteği doğrultusunda evden ayrılmaya karar veren Zoya eşyalarını toplayarak evden gider. Ancak gazetecilerin Ayan ve Zoya’nın evlilikleri ile ilgili röportaj yapmaya gelmesiyle olaylar iyice karışır. Tanveer hamilelik raporlarını Asaf’a yollar ve onunla evlenmesini ister. Onunla evlenmediği takdirde ise tüm gerçekleri açıklayacağını söyler. Asaf ise Tanveer’in bu söyledikleri karşısında oldukça sinirlenir. Asaf ve Zoya’yı zor kararların beklediği Zor Sevda dizisinde olaylar nasıl çözülecek? Asaf, Tanveer’in oyunundan kurtulabilecek mi?

Zıt karakterlerin ‘Zor Sevda’sı hafta içi her gün 16.00’da Kanal 7’de ekranlarında…

Orijinal Adı: Qubool Hai
Oyuncular: Surbhi Jyoti (Zoya), Karan Singh Grover (Asaf Ahmed Khan), Ketki Kadam (Humeira Haider Sheikh), Amrapali Gupta (Tanveer/Billo Rani), Vaquar Shaikh (Rashid Ahmed Khan), Tej Sapru (Gaffur Ahmed Siddiqui), Shalini Kapoor Sagar (Dilshad Rashid Ahmed Khan), Surabhi Vanzara (Shireen Rashid Ahmed Khan)
Yapımcı: Gül Khan
Yönetmenler: Amandeep Singh, Arif Ali, Ajay.S.Mishra
Senaristler: Faizal Akhtar, Jainesh Ejardar, Sweksha Bhagat, Divya Sharma, Aparajita Sharma
Ülke: Hindistan Tür: Romantik,Dram

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı