Magazin

Zuhal Olcay, Ufak Tefek Cinayetler’in hangi oyuncusuyla aynı sahneyi paylaşacak?

Ünlü oyuncu yorumcu Zuhal Olcay, 30 Eylül’de “Burada Müzik Var” etkinlikleri kapsamında Star TV’de ilgiyle izlenen Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başarılı oyuncusuyla aynı sahnede şarkı söyleyecek. Zuhal Olcay, ünü oyuncu Mert Fırat ile aynı sahneyi paylaşacak.

ZUHAL OLCAY VE MERT FIRAT AYNI SAHNEDE

Zuhal Olcay, 1989 yılında yayınlanan “Küçük Bir Öykü Bu” albümünden bu yana başarılı albüme imza attı. “Başucu Şarkıları” albüm serisinde ise onlarca popüler şarkıya güçlü yorumculuğu ve vokal tarzıyla yeniden hayat verdi.

Zuhal Olcay, 30 Eylül’de aynı sahnede Mert Fırat ile düet yapacak.

28 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında Moda Kayıkhane’de düzenlenecek “Burada Müzik Var”, uzun aralardan sonra ilk konserlerini gerçekleştirecek grupları, farklı sanatçıların birlikte sahne alacağı heyecan uyandıracak buluşmaları da izleyicisine sunacak.

9 gece boyunca, 2 farklı sahnede 27 ayrı performans içerisinde 42 sanatçının sahne alacağı Ada Müzik Günleri’nde, daha önce hiçbir yerde dinleyici karşısına çıkmamış özel programlar da müzikseverlerle buluşacak.

“Burada Müzik Var” etkinlikleri için biletler biletix ve etkinlik günleri kapı girişlerinden temin edilebilecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu