Televizyon

Zuhal Topal açıkladı: Bundan böyle gelin ve damat adayı transferi olmayacak!

Zuhal Topal’dan evlilik programlarıyla ilgili önemli bir açıklama geldi. Evlilik programlarında bundan böyle damat ve gelin adayı transferi yapılmayacak…Evlilik programları arasından yapılan sürpriz anlaşmayı Zuhal Topal, canlı yayında açıkladı. Gelin ve damat adaylarının farklı kanallarda farklı evlilik programlarında yer alması çok eleştirilmişti.

KANAL YÖNETİCİLERİ BİR ARAYA GELDİ

Zuhal Topal, canlı yayında yaptığı konuyla ilgili açıklamasında “Star Tv Genel Müdürü Ömer Özgüner ve diğer kanalların yöneticileri bir araya gelerek, ortak bir karar almışlar. Bundan böyle gelin ve damat adayları şu anda hangi kanalda taliplerini arıyorlarsa, taliplerini aramaya bulundukları programda devam edecekler” sözleriyle, yapılan centilmenlik anlaşmasını duyuran Zuhal Topal; “Bu anlaşma beni de çok mutlu etti. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Bir süredir gelin ve damat adayları farklı kanallardaki evlilik programlarında boy göstermesi eleştirilere neden olmuştu. Yapılan bu centilmenlik anlaşmasıyla bu durumun önüne geçilmesi amaçlanıyor.

ZUHAL TOPAL’DA NAZ-BAHA GERGİNLİĞİ

Zuhal Topal’ın centilmenlik anlaşmasını açıklamasından önce stüdyoda Naz-Baha çifti arasında geçen tartışma yaşandı.

Çift birbirlerine yüksek sesle bağırarak tartıştı..

İşte Naz ve Baha’nın tartışması ve sonrasında Zuhal Topal’ın duyurduğu centilmenlik anlaşması:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu