Televizyon

Zuhal Topal “sahte nikah memuru” iddiasına ne cevap verdi?

Zual Topal’dan Fox’ta ekrana gelen izdivaç programına yapılan eleştirilere daha fazla sessiz kalmadı.

Fox TV’de ekrana gelen evlilik programının sunucusu oyuncu Zuhal Topal programına yapılan ağır eleştirilerin nedenini programın başarısına bağladı.  Önceki günkü yayınında bir damat adayı, gelin adayına, “Gelen talibinize askerliğini yaptınız mı diye sordunuz. Türkiye o gün şehit verdi. Sizde oynadınız” diyerek tepki gösterdi.

Zuhal Topal, “Maalesef ki hayat devam ediyor” diyerek karşılık verdi. Damat adayının stüdyoyu terk etmesi üzerine Topal, sosyal medyada tepki çekti. Dün canlı yayında ağlayarak kendisini savunan Topal, “Ben vatanına bağlı bir kadınım. Türk bayrağı görünce gözyaşlarını tutamayan Cumhuriyet kadınıyım” dedi.

Zuhal Topal’ın kamera karşısına geçerek yaptığı açıklama sırasında zaman zaman zorlandığı görüldü. Oyuncunun gerginliği dikkatlerden kaçmadı. Zuhal Topal, şoförü nikah memuru yaptılar eleştirilerine de cevap vermeye çalıştı. olayın nikah değil sadece mizansen olduğunu söyledi.

İşte Zuhal Topal’ın gergin anları:

https://www.youtube.com/watch?v=bKuJKvR_jKM

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu