Televizyon

Zuhal Topal ve Ebun’dan Hip Hop Dansı

Zuhal Topal’la locasının beğenilen damat adaylarından Ali’nin, bugünkü talibi Nijeryalı Ebun oldu. Zuhal Topal’la da “Nijeryalı güzel, Ali’nin kalbini çalabilecek mi?”

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programına (bugün) Ali’nin Nijeryalı talibi Ebun, damga vurdu. Stüdyoya şarkı söyleyerek giren gelin adayı Ebun, alkışlarla karşılandı. Türkiye’ye iki sene önce geldiğini, burada Elektrik ve Elektronik Mühendisliği okuduğunu söyleyen 23 yaşındaki Ebun; “Ali’yi samimi ve yakışıklı bulduğum için tanışmak istedim” dedi.

Mercimek Çorbası, Tavuklu Pilav gibi Türk yemeklerini yapmayı öğrendiğini söyleyen Ebun, Ali’ye; “Ailen, Nijeryalı bir gelini kabul eder mi?” diye sordu. Ali ise; “Tabii önemli olan aşık olmam, sevmem. Ailem ırk, din ayrımı yapmaz” dedi.

Zuhal Topal ve Ebun’dan Hip Hop Dansı

Zuhal Topal, Hip Hop Dansı da yaptığını söyleyen Ebun’dan dans etmesini istedi. Ebun, dans ederken Zuhal Topal da ona eşlik etti.

Ali’nin Kalbini Çalabildi mi?

Dakikalar geçtikçe Ali’nin, merakı da arttı. Paravan açıldı ve Ali, kararını açıklayamadan program sona erdi. Ali’nin, Ebun ile ilgili ne karar vereceği heyecanla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu