Televizyon

Zuhal Topal ve eşi Korhan Saygıner Var Mısınız Yok Musunuz’da yarışacak

Ünlü oyuncu-sunucu Zuhal Topal ve eşi Korhan Saygıner, Star TV’de ekrana gelen İlker Ayrık’ın sunuculuğunu yaptığı Var Mısınız Yok Musunuz adlı programda yarışacak. Zuhal Topal’ın canlı yayınına telefonla bağlanan İlker Ayrık, Zuhal Topal’a ilginç bir teklifte bulundu. İlker Ayrık, Zuhal Topal’dan birbirine talip olan Erkan ve Zahra çifti için Var Mısınız Yok Musunuz’da eşi Korhan Saygıner’le beraber yarışmaları teklifinde bulundu.

ERKAN VE ZAHRA İÇİN VAR MISINIZ YOK MUSUNUZ’DA YARIŞACAK

Topal’a onların düğünü için onları evlendirmek için eşinle yarışır mısın şeklinde teklifte bulunan İlker Ayrık’a ünlü sunucudan da olumlu karşılık geldi. Bu teklifi duyan Erkan ve Zahra ise sevinçten adeta havalara uçtu.

Zuhal Topal eşi ile beraber genç çift için İlker Ayrık’ın sunduğu programda yarışacaklarını söyledi. İlker Ayrık da “yarışmada Hamdi beyin ciğerini sökeceğiz” diye konuştu. Bunun üzerine Zuhal Topal, İlker Ayrık’a “yalnız gelemem locayı da yanımda getirmek istiyorum, olur mu” diye sorunca İlker Ayrık, hepinizi bekliyorum şeklinde cevap verdi.

İLKER AYRIK DA ZUHAL TOPAL’A GELECEK

Zuhal Topla, ayrıca bir ay önce yeni bebekleri dünyaya gelen İlker Ayrık’a “Allah bağışlasın; analı babalı büyütsün, yakında görmeye geleceğiz” dedi.

Daha sonra Zuhal Topal da İlker Ayrık’ı kendi programına davet etti. İlker Ayrık da bu teklife evet dedi…

İşte, İlker Ayrık’ın programda heyecana neden olan teklifi ve sonrasında yaşananlar:

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu