Televizyon

Zuhal Topal damat adayı Onur’u stüdyodan haksız yere mi gönderdi?

İzdivaç programları arasında gelin ve damat adayı transfer edilmeyeceğine dair yapılan  centilmenlik anlaşması kendisini gösterdi. Zuhal Topal, Ezgi’ye talip olarak stüdyoya gelen Onur’u daha önce başka evlilik programına katıldığı için karar bölümü gerçekleşmeden stüdyodan gönderdi. Peki, Zuhal Topal bu bilgiye rağmen neden Onur’u stüdyoya çıkardı? Damat adayı Onur’un Zuhal Topal’a “ekip bunu biliyordu” demesi de dikkatlerden kaçmadı.

ZUHAL TOPAL İZİN VERMEDİ

“Başka bir programa katıldınız mı?” sorusuna olumsuz yanıt verdiği ortaya çıkan damat adayı Onur, Ezgi’ye talip olarak geldi. Damat adayının daha önce bir evlilik programına katıldığının ortaya çıkması üzerine Zuhal Topal, Ezgi’nin karar anını beklemeden damat adayını stüdyodan gönderdi.

blank

PROGRAMA KATILACAKLARA UYARI!

Zuhal Topal, damat ve gelin adaylarına uyarıda bulunarak; “Başvuruda bulunurken lütfen yalan ve yanlış beyanda bulunmayın. Gerçekler er ya da geç ortaya çıkıyor” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu