Magazin

Zuhal Topal’la’da Esmira kavga çıkardı… Canlı yayında damat için mahalle kavgası…

Zuhal Topal’la izdivaç programında gelin adayları birbirine düştü. Eski sevgili, damat adayını canlı yayında bastı. Olay Baha ile Naz’ın son durumlarını konuştukları bir sırada gerçekleşti. Aşkları sürekli gündemden düşmeyen Baha ile Naz’ın arasına eski sevgili girdi.

Eski sevgililerin sıcak bir şekilde sohbet etmesini kaldıramadı ve direkt sandalyeden kalkarak, taliplerimi bekliyorum diyerek damat adayından vazgeçti. Asıl karmaşa ise bundan sonra başladı. Canlı yayında neredeyse bir mahalle kavgasına dönüşen gelin adaylarının kavgası şaşırttı.

Naz ile Baha aşkı Zuhal Topalla programına damgasını vurmuştu. Geçtiğimiz sezon ikili ayrılmış o arada yazın Baha sosyal medyadan tanıştığı Esmira adlı bir kadın ile görüşmüştü. Baha bu durumu canlı yayında “Sadece sosyal medyadan Esmira ile görüştüm.” demiş ardından da bir sonraki akşamda “Bir kez kahve içtim.” itirafı yapmıştı. Yayınlanan son bölümde ise (21 Eylül Çarşamba) sosyal medyada tanışıp kahve içtiği Esmira, Naz ile Baha görüşmesi sırasında canlı yayını bastı.

Sonrasında ise canlı yayında iki kadın arasında atışmalar başladı. “Baha’yı Naz’ın elinden almaya geldim.” diyen Esmira, Baha ile sohbete dalınca, Naz sinirlendi. O anlar ekrana şu şekilde yansıdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu