Televizyon

Zuhal Topal’la’da Hanife ve Serkan neden ayrıldı?

Star’da yayınlanan Zuhal Topal’ın izdivaç programında bir küsüp, bir barışan Hanife ve Serkan çifti, şok bir ayrılık kararı ile herkesi şaşırttı. Serkan, sebepsiz çekip gitmesinin ardından geri dönen Hanife’ye ikinci bir şans vermiş, ikili yeniden bir araya gelmişlerdi. Bir süredir birlikte olan çiftin günlerdir aralarında esen soğuk rüzgarlar ayrılık kararı ile noktalandı.

Serkan, Hanife’yi yeniden sevmek için çaba gösterdiğini; ama başaramadığını söylerken, Hanife’nin üzgün olduğu gözlendi. Tüm Türkiye’nin konuştuğu Hanife ve Serkan çifti yollarını ayırırken, ilerleyen günlerde neler yaşanacağı ise merak konusu oldu.

Olaylı bir şekilde ayrılan Hanife ve Serkan arasında sular durulmuyor. Hanife’yi yeniden sevmek için çok çabaladığını; ama başaramadığı söyleyen Serkan, geçtiğimiz gün Hanife ile yollarını ayırmıştı. İkili bugün önemli bir iddia ile yeniden stüdyodaydı.

“Serkan’ın gönlünde Melisa mı var?” sorusu stüdyoya bomba gibi düştü. Serkan; “Böyle bir şey olmadığını” söylerken, Melisa’nın geçmiş günlerde Serkan hakkında yaptığı itirafı yeniden gündeme geldi. Melisa, Serkan’ı beğendiğini bir defa daha tekrar ederken, Serkan’la aralarında bir şey olmadığını söyledi. Akıllarda soru işareti bırakan anlar kafaları karıştırdı.

İşte Hanife ve Serkan arasında stüdyoda esen ayrılık rüzgarları:-izle

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu