MagazinTelevizyon

Zuhal Topalla’da işler karıştı, Baha’nın sevgilisi, Hanife’nin sevgilisine talip olunca

Zuhal Topalla’nın evlilik programında artık çarprazlama aşklar yaşanmaya başlandı. Birliktelikleri yılan hikayesine dönen Naz-Baha aşkında gelinen son nokta ve Naz’ın son dakika bir başka adaya aşk itirafı ekran karşısındakilere deyim yerindeyse şok yaşattı… Naz locadan kime aşkını canlı yayında itiraf etti… Bitmiş ilişkilerin ardından bu yeni isimler arasında bir aşk yaşanır mı?

Bir barışıp, bir ayrılan çift Naz ve Baha yine karşı karşıya geldi. Kısa süre önce nişanlanıp, bir kaç gün içinde ayrılan çiftin kavgaları da mutlulukları da olaylı olmuştu. Ayrılığın ardından stüdyoya dönen Baha, taliplerini aramaya devam etti. Bugün Naz da yeniden stüdyoya geldi. Herkes Naz’ın yapacağı açıklamayı beklerken, Naz beklenmeyen bir şey yaptı ve locadaki damat adaylarından Serkan’a talip oldu. Şok yaratan itiraf karşısında Serkan, ne diyeceğini şaşırdı.

Şimdi merak edilen Naz’ın teklifine Serkan’ın ne cevap vereceği…

Serkan Hanife aşkında gelinen son nokta neydi? 

Serkan ile Hanife aşkında beklenen bir açıklama vardı. Suskunluğunu koruyan Serkan sonunda konuştu? Serkan Hanife aşkı ile ilgilii olarak şok açıklamlara yaptı. Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında gün geçmiyor ki yeni bir heyecan yaşanmasın. Gelin adaylarından Hanife’ye talip olarak gelen Serkan ile Hanife’nin yaşadıkları gündeme bir anda oturmuştu. Bir küsüp bir barışan çiftin geçtiğimiz günlerde aldığı ayrılık kararı da olay yaratmıştı. Herkes Hanife ile Serkan’ın yeniden bir araya gelip gelmeyeceğini merak ederken, bugün Hanife’nin programda olmaması dikkat çekti. Canlı yayında nefesler tutuldu. Herkes Serkan’dan gelecek bir açıklama bekledi. Önce taliplerini gören Serkan, ardından beklenen açıklamayı yaptı. “Hanife’nin gittiğini ve neden bu şekilde davrandığına bir anlam veremediğini” söyledi.

Şimdi merak edilen Hanife’nin tekrar dönüp dönmeyeceği…

Başa dön tuşu