Televizyon

Zuhal Topal’la’da şok!… Hanife canlı yayında sinir krizi geçirdi?

Zuhal Topal’laya gelin adayı Hanife’nin sinir krizi damgasını vurdu. Birbirlerini tanıma yolundaki Gökhan ve Hanife, yaşadıklarını canlı yayında anlattılar. Gökhan’ın açıklamaları Hanife’yi sinirlendirince olanlar oldu. Sinirlerine hakim olamayan Hanife kendine hakim olamayınca canlı yayında ilginç anlar yaşandı.

Gökhan, “Bir Sabah kalkıyorum hayatımı birleştireceğim insanın resimleri, arkadaş bile olsalar, farklı yerlerde. Bu tarz şeyler bana ters” deyince Zuhal Topal’ın; “ Mehmet ve Seda’nın ilişkisinde Hanife’nin konuşulmasından mı rahatsız oldun?” diye sorması üzerine ortam gerildi.

Gökhan “Sosyal medyadan yüzlerce mesaj alıyorum. Hanife’nin aklında başka biri olduğun söylüyorlar. Arıyorum açmıyor. Mesaj atıyorum cevap vermiyor. Ben de Hanife’nin aklında başka biri olduğuna inanıyorum” sözlerinin ardından Hanife, adeta gözyaşlarına boğuldu.

“Ben sana her şeyi anlattım. Şimdi geldin yüzüme vuruyorsun” diyen Hanife, sinir krizi geçirdi.

İşte, Hanife’nin canlı yayında sinir krizi geçirdiği anlar:

https://www.youtube.com/watch?v=_qOU6jSO2D8

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu