Televizyon

Zuhal Topal’un damat adayı aynı anda iki kişiyi mi idare etti?

Zuhal Topal’un damat adayı aynı anda Cansu’ya ve Derya’ya ümit mi verdi? Aynı anda iki kişiyle görüşen Mehmet sevgilisinin gelin adayı gibi talip gelip paravan arkasında gizlenmesi karşısında kendini nasıl savundu? Locadaki Cansu canlı yayında Mehmet’e neler söyledi?

Star TV’de yayınlanan izdivaç programı Zuhal Topalla’da damat adayı Mehmet canlı yayında rezil oldu. Mehmet ile 1 haftadır sevgili olduklarını rejiye bidiren Derya, programa sıdan bir gelin adayı gibi katıldı ve Mehmet ile canlı yayında yüzleşti. Cansu bu durum karşısında çok sinirlendi ve büyük tepki gösterdi.

Locadaki adaylar da Mehmet’in bu tavrına karşı tepki gösterince tartışma çıktı, Zuhal Topal durumu idare etmekte zorlandı. Damat adayının gelin adayı Cansu’ya karşı tarzının saygısızlığı da büyük tepki çekti. Mehmet aynı zamanda yeni sevgilisi olduğunu iddia eden Derya’ya da sinirlendi ve “Gökten zembille insen olmaz, sen kimsin? Benim hayatımın neresindesin?” diyerek çıkıştı.

Bunun üzerine Derya “Ben senin hayatının geçen hafta bir yerlerindeydim, değil mi, o halde niçin annenle konuşturdun?” diye sordu.

Cansu “O zaten herkesle annesini konuşturuyor.” diyerek araya girdi. Bunun üzerine Mehmet Cansu’ya hakaret etmeye başladı.

İşte o anlar… 

Mehmet Zuhal Topal’a “Canlı yayında söyleyemeyeceğim şeyler var.” diyerek bir dönem konuştuğu Derya’yı artık istemediğini sert bir üslupla belirtti. Derya da “Ben de seni istemiyorum.” diyerek cevap verince locadakiler de Derya’nın üstüne yüklenmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu