ManşetTelevizyon

Zuhal Toplal’la ve Evleneceksen Gel rekabeti iyice kızıştı

Fox TV’de yayınlanan Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programıyla Start TV’de ekrana gelen ve Seda Sayan’ın sunduğu Evleneceksen Gel adlı programların ve de yapım şirketleri arasında devam eden rekabet ortaya çıkan şok bir kasetle başka bir boyuta taşındı.

Ortaya çıkan bir video tarafları yine karşı karşıya getirdi.

Geçtiğimiz şubat ayında Zuhal Topal’la programının stüdyosunda bir damat adayı protestosu ortalığı ayağa kaldırmış ve tüm medyada stüdyoda yaşananlar manşet olmuştu.

Ortaya çıkan yeni video iki programın taraflarını yine karşı karşıya getirdi.

Zuhal Topal’la’ya katılan damat adayı Zekeriya Atak, canlı yayında gelin adayına “Perşembe günü gelen adayınıza sen askerliğini yaptın mı dediniz ve o akşam saatlerinde Türkiye şehit verdi ve siz burada oynadınız” şeklindeki çıkışı olay olmuştu.

ZUHAL TOPAL AÇIKLAMA YAPMAK ZORUNDA KALDI

Zuhal Topal yaşanan şokun ardından Atak’a müdahale etmişti. Zuhal Topal, daha sonra yayınında kamuoyuna açıklama yapmak durumunda kalmış. Açıklamasında “Benim vatan sevgimi, bu topraklara olan sevgimi sorgulayanları Allah’a havale ediyorum. Sorgulamak kimsenin haddine değil. Ben Türk bayrağı gördüğüm zaman gözyaşlarını tutamayan bir cumhuriyet kadınıyım” şeklinde konuşmuştu.

İşte ortaya çıkan yeni video yine ortalığı karıştırdı. Videoda Zekeriya Atak, ortalığı karıştırmak için kendisine Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Çelik’in para teklif ettiğini ve paranın hesabına yatırıldığını iddia etmesi iki program arasındaki gerginliği oldukça arttırdı.

“KAYDIN MAHKEMEDE DELİL OLARAK KULLANILMASINI KABUL EDİYORUM!”

Zekeriya Atak, Zuhal Topal’la stüdyosunda protesto yapması karşılığında kendisine para verildiğini ileri sürdü.

Sözkonusu videoda Zekeriya Atak sözlerine şöyle başlıyor: ” Ben 22.07.1991 Kahramanmaraş doğumlu Zekeriya Atak, bu kaydın mahkemede delil olarak kullanılmasına izin veriyorum”

İtirafıyla medyanın gündeminde ön sıralarda yer alan Zekeriya Atak, video kaydında  banka hesabına yaptığının karşılığında 4 bin 350 lira yatırıldığını söylüyor.

SOSYAL MEDYADAN MANİDAR PAYLAŞIM

Tüm bunlar yaşanırken Seda Sayan cephesinde sessizlik hakimdi. Zuhal Topal’la programının resmi sosyal medya hesabından bugün yapılan bir paylaşım dikkat çekti.

Samuel Beckett’in bir sözünün paylaşıldığı görselde: “Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Gene dene gene yenil. Daha iyi yenil…” ifadesi dikkati çekti.

Beckett’in sözünün videonun yayınlandığı günün hemen sonrasına rastlaması oldukça anlamlıydı.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu