Yerli Dizi

Zümrüdüanka dizisine yeni oyuncu

Başarılı oyuncu Gökçe Eyüboğlu FOX’un sevilen dizisi “Zümrüdüanka”nın kadrosuna dahil oldu. “Deniz” karakterine hayat verecek olan Eyüboğlu’nun dizide neleri değiştireceği şimdiden merak konusu oldu.

GÖKÇE EYÜBOĞLU “ZÜMRÜDÜANKA” KADROSUNA KATILDI

Gökçe Eyüboğlu

Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın başrollerini paylaştığı Zümrüdüanka dizisinin yapımını Pastel Film üstlenirken, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül , yönetici yapımcılığını ise Birsel Çıkıncı üstleniyor.

 

Yönetmen koltuğuna Serhan Şahin’in oturduğu dizinin senaryo süpervizörü Eylem Canpolat iken, senaryosunu Işıl Sönmez, Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor.

“Zümrüdüanka” yakın zamanda Fox ekranlarında olması beklenirken yayın tarihi ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Zümrüdüanka dizisi için yeni oyuncularla anlaşmaların yapıldığının açıklanmasının ardından dizinin kadrosuna İsmail Hacıoğlu ile Sahra Şaş katılmıştı.

Kadın dizisinde göstermiş olduğu performans ile çok sevilen güzel oyuncu Sahra Şaş’ın dizi kadrosuna katılmış olması kısa süre içerisinde sevenleri tarafından büyük bir heyecanla karşılanmıştı. Ancak bu sevinç yarıda kaldı.

Sahra Şaş Kapadokya’da başlayan çekimler için harekete geçti ancak kısa bir süre sonra sağlık problemlerinin ortaya çıkmasının ardından çekimleri yarıda bırakmak zorunda kaldı. Sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırılan oyuncunun midesiyle ilgili daha önce yaşamış olduğu problemlerin yeniden gündeme geldiği belirlendi.

Dizi yapımcısından Sahra Şaş açıklaması

Dizinin yapım şirketi olan Pastel Film konu hakkında bir açıklamada bulundu. Açıklamalarında ‘Diziye yeni dahil olan oyuncumuz Sahra Şaş maalesef sağlık problemlerinden dolayı dizinin kadrosundan ayrılmak zorunda kalmıştır. Anlaşarak karşılıklı olarak iş anlaşmasını sonlandırmak zorunda kaldır’ ifadelerine yer verildi.

Ünlü oyuncunun tedaviye başladığı belirtilirken çekimlere ise diğer oyuncularla birlikte devam ediliyor.

Gökçe Eyüboğlu’nun Zümrüdüanka’ya transferinin Sahra Şaş haberinin sonrasında ortaya çıkması Sahra Şaş’ın yerine Gökçe Eyüboğlu’nun diziye katıldığı şeklinde yorumlandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu