Yerli Dizi

Zümrüdüanka’nın set başı yapacağı tarih belirlendi…İşte, dizi setlerinden en güncel haberler

Dizi setlerinden birer birer ara verme haberleri gelmişti. Şimdilerde ise bazı dizi setlerinde “motor” demek için çeşitli tarihlerin konuşulduğu öğrenildi. Zümrüdüanka dizisinin 20 Nisan’da sete çıkacağı konuşuluyor. İşte dizilerden güncel haberlerle ilgili detaylar..

ZÜMRÜDÜANKA SETİNDE 20 NİSAN’DA ÇEKİME BAŞLANMASI PLANLANIYOR

Dizi setlerinden verdiği haberlerde sektörde dikkat çeken Birsen Altuntaş, sosyal medya Twitter hesabından koronavirüs salgınından etkilenen dizi piyasasından son dakika haberlerini paylaştı. İşte, kimi yapım şirketlerinde ve de dizi setlerinden gelen güncel haberler…

SERMİYAN MİDYAT DA KADROYA DAHİL OLDU

Kapadokya’da çekilen Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın başrolü paylaştığı Fox TV’nin dizisi Zümrüdüanka ekibinin her şey yolunda giderse 20 Nisan’da sete çıkması planlanıyor.

Fox’un ilgiyle izlenen dizisinin kadrosuna deneyimli oyuncu Sermiyan Midyat da katıldı. Midyat’ın “Mahir Özgüç” karakterine hayat verecek. Mardin’den gelen Özgüç ailesinin lideri Mahir, Hamit’in babası ve Nisan’nın da kocasıdır.

SAVAŞÇI’NIN YENİ BÖLÜMLERİ NE ZAMAN?

Hayri Aslan’ın patronu olduğu Limon Film imzalı Fox dizisi Savaşçı’nın kalan 3 bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusuydu. Savaşçı’nın 150’şer dakikadan oluşan 97, 98 ve 99. bölümünün mayıs ayının ilk haftasına kadar yayınlanacağı öğrenildi.

BİR ANNENİN GÜNAHININ ÇEKİMLERİNE BAŞLANMASI PLANLANIYOR

Öte yandan Limon Film, koronavirüs riski azalır ve sete dönme durumu olursa Bir Annenin Günahı dizisinin çekimlerine hemen başlayacak. Fox TV’de yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Özge Özberk, Mert Yazıcıoğlu gibi isimler yer alıyor. Dizinin çekimlerine hemen başlanabilmesi için çekim mekanlarının olduğu gibi muhafaza edildiği haber veriliyor. Ayrıca şirketin gündeminde Yeter Ali ve Ateşe Koşanlar dizilerinin de yer aldığı gelen haberler arasında.

GÜVERCİN DİZİSİNİN FİNALİ NE ZAMAN?

Pastel Film’in diğer dizisi Güvercin için de ay başında sete çıkma kararı alındı. 2 bölüm stoğu bulunan dizinin finalinin çekileceği açıklanmıştı. Ancak şimdilerde Güvercin’in yaz aylarında devam etme ihtimali konuşuluyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu