M.Bey/Özel

Züyatro perdelerini engelsiz hayatlar için açıyor

Engelsiz Hayatlar, Endes (Engellilere yardım ve destek derneği ) yararına 23 Eylül 2014 Derviş Eroğlu Kültür Merkezi’nde Şişli Belediyesi’nin himayelerinde tiyatrogünleri  organize ediyor. Elde edilen gelir ile ihtiyaç sahibi engellilere destek verecek olan ENDES başkanı Aydoğan Yaşıt, Engelsiz Hayatlar ve Züyatro ekibine teşekkür etti.

“Tiyatro keyifli, yaramaz ve akıllı bir çocuk gibi eğlenecilidir.” diyerek yola çıkan Züyatro tiyatrosu, Anadoludaki oyunları ile başlayan BANA BİR STAR LAZIM yolculuğuna İstanbul’da devam ediyor.

bana-bir-star-lazim

Yıllarca Nejat Uygur tiyatrosunda oyunculuk ve idarecilik yapan Zülfikar Yazgaç” Nejat Usta’dan öğrendiklerimi günümüze taşımaya çalışıyorum”diyor.

Usta senarist Kasım Uçkan’ın yazdığı ve Zülfikar Yazgaç’ın yönettiği BANA BİR STAR LAZIM Anadolu’da bir festivale Shakira’yı getirme sözü veren sahtekar organizatör Yalçın (Murat Parasayar) aslında Shakira’yı yolda görse tanımayacak kadar uzaktır dünya starına. Üstelik avans da almıştır festival komitesinden .

Festival yaklaştıkça Yalçın’a sıkıntı basmıştır. Çünkü değil Shakira’ya menejerine dahi ulaşacak herhangi bir telefon numarası yoktur elinde ve Yalçın’ın çaycısı Satılmış (Zülfikar Yazgaç ) gibi sevimli bir bela vardır ofiste her işi karıştıran.

Satılmış, Yalçın’ın kızı ile (Pınar Tuncer) flört etmektedir. Yalçın’ın ayrıca bir diğer sıkıntısı da ofise devamlı gidip gelen ve ünlü olduğunu iddia eden çok güzel bir sanatçı adayı (Esra Sönmezer) vardır . Ayrıca Yalçın’ın eşi (Melih Fırat ) ile devamlı kavga halindedir sanatçı adayı . Yalçın bu belalar ile uğraşırken ofise alacaklısı yedi bela Hamza (Hamza Yazıcı ) gelir. Olaylar tam karışmıştır artık .

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu