Aquaman 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı

Bu hafta, süper kahraman hayranları uzun zamandır bekledikleri anı nihayet yaşayacaklar. Warner Bros, 14 Eylül Perşembe günü, James Wan’ın 2018 yapımı milyar dolarlık gişe rekortmeni Aquaman’in uzun zamandır beklenen devam filmi olan “Aquaman and the Lost Kingdom”ın ilk fragmanının yayınlanacağını duyurdu.

Filmin fragmanı, 14 Eylül’de yani önümüzdeki perşembe günü resmi olarak yayınlanacak. Ancak meraklı bekleyişimize son vermek için Warner Bros stüdyosu, fragmanın bir ön izlemesini yayınladı.

Kısa fragmanda yönetmen Wan’ın filmin içine muazzam efektler doldurduğunu gözlemlemek mümkün. Renkli ve enerjik bir atmosfer, ilk filmi gişe rekortmeni yapan unsurların bir devamı gibi görünüyor.

Filmin hayranları bu hafta Aquaman 2: Kayıp Krallık hakkında daha fazla bilgiye ulaşacak. Ancak şu an için Warner Bros, filmi şu şekilde tanımlıyor:

“Aquaman’i ilk karşılaşmalarında yenebilmeyi başaramayan Black Manta,babasının intikamını almak için Aquaman’i sonsuza dek alt etmek için her şeyi yapmaya kararlı. Bu sefer, Black Manta, her zamankinden daha zorlu bir rakip haline gelmiş ve kadim ve kötücül bir gücü serbest bırakan efsanevi Black Trident’in gücünü kullanıyor.

Aquaman, onu alt etmek için Atlantis’in eski kralı olan hapisteki kardeşi Orm ile beklenmedik bir iş birliği yapacak. Birlikte, krallıklarını korumak ve Aquaman’in ailesini ile dünyayı geri dönüşü olmayan bir yıkımdan kurtarmak için aralarındaki farklılıkları bir kenara bırakmak zorunda kalacaklar.”

Aquaman 2: Kayıp Krallık filminde şu oyuncular rol alıyor:

  • Aquaman rolünde Jason Momoa
  • Orm rolünde Patrick Wilson
  • Mera rolünde Amber Hear
  • Black Manta rolünde Yahya Abdul-Mateen II
  • Atlanna rolünde Nicole Kidman
  • Kral Nereus rolünde Dolph Lundgren
  • Dr. Stephen Shin rolünde Randall Park

James Wan tarafından yönetilen filmin, senaryosu David Leslie Johnson-McGoldrick tarafından yazıldı. Film, Johnson-McGoldrick’in yanı sıra Jason Momoa ve Thomas Pa’a Sibbett’in hikayesinden uyarlandı.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir