Aytaç Şaşmaz’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Söz dizisiyle tanınan başarılı aktör Aytaç Şaşmaz, Fatih Enes Ömeroğlu ve ARC Film’in yapımını üstlendiği yeni dizi “Tutsak” ile anlaşma sağladı.

Dizi, senaryosu Rahşan Çiğdem İnan tarafından kaleme alınan Kore dizisi “The Last Empress” uyarlaması olarak hazırlandı. Bu yeni yapım, Türk izleyicisiyle ATV ekranlarında buluşacak ve dizinin yönetmeni de netlik kazandı.

Tutsak dizisinin yönetmen koltuğuna Cem Akyoldaş oturacak. Dizide ise öğretmen Zeynep’in, vakıf gecesinde suikaste uğrayan dev şirketin veliahttı Onur Beyoğlu’nu ölümden kurtarmak için verdiği mücadele ve sonrasında yaşanan olaylar konu anlatılıyor.

Ebru Cündübeyoğlu’nun adının da anıldığı “Tutsak” dizisinin kadın başrol oyuncusu hala belirlenmiş değil. Dizi ile ilgili detayların yakın zamanda netleşmesi bekleniyor.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir