Crespo Pendikspor’un Teklifini Reddetti

Sarı-lacivertli kulüp, önce oyuncusu Crespı ile sözleşme yenileyip ardından onu kiralamak istiyor ve bu hamleyle birlikte bonservis geliri elde etmeyi hedefliyor.

Fenerbahçe, 6 numaralı transferi gerçekleştirmek için yabancı oyuncu sayısını 13’e çekme çalışmalarını sürdürüyor. Sarı-lacivertli ekip, bu amaç doğrultusunda Miguel Crespo’yu kiralamayı planlıyor. Ancak Portekizli oyuncu, kendisine teklifte bulunan Pendikspor’u geri çevirdi.

Önce Sözleşme Yenilenecek Sonra Kiralanacak

Geçtiğimiz sezon Atletico Madrid gibi büyük kulüplerin radarında olan Miguel Crespo, Pendikspor’un teklifini düşünmeden geri çevirdi. Fenerbahçe, Crespo ile önce mevcut sözleşmesini yenilemeyi ardından ise oyuncuyu kiralamayı planlıyor.

Fenerbahçe, Miguel Crespo’nun bonservisinden elde edilecek geliri hedefliyor ve Portekizli oyuncuyla yeni bir sözleşme imzalamak üzere. İki taraf arasındaki müzakerelerin yakın bir zamanda sonuçlanması bekleniyor.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir