Doğukan Manço Patlıcan Alerjisi Yüzünden Hastanelik Oldu

Barış Manço’nun izinden giderek şarkıcı olan Doğukan Manço, katıldığı bir düğünde patlıcan alerjisi nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Hastane yatağında paylaşım yaparak yaşadıklarını anlatan şarkıcı, “Erken müdahale sayesinde toparlandım” sözlerini dile getirdi.

Patlıcan alerjisi bulunan ve daha önce 2 kez hastaneye kaldırılan Doğukan Manço, şu sözleri dile getirdi: “Bu kez de kurtulduk. Patlıcana karşı anafilaktik şok seviyesinde bir alerjim var. Yakın çevrem bilir. Yani müdahale edilmezse solunum yolum tıkanana kadar ciddi reaksiyonlar gösteriyorum.”

Bu olay, hayatımda 3. kez başıma geliyor. Bir düğünde, karanlıkta gelen yemeği göremediğim için emin olmak için garsona “Bu püre mi, yoksa patlıcan mı?” diye sordum. Garson “Püre” dedi. Sadece bir çatal ucuyla yemeği aldım ve hemen patlıcan olduğunu anladım. Kısa sürede belirtiler başladığında hastaneye gitmeye karar verdim. Erken müdahale sayesinde iyileştim. Garson muhtemelen gençti ve heyecanlıydı, belki de tam olarak ne dediğinin farkında değildi ya da patlıcan püresi olarak anlamış olabilir. Şu an için iyi durumdayım.”

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir