Milli Takım İçin Stefan Kuntz Dönemi Sona Eriyor

Türkiye Futbol Federasyonu, A Milli Takım’ın başında bulunan Stefan Kuntz ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor. EURO 2024 Elemeleri’nde Ermenistan ile 1-1 berabere kalan takımın performansı sonrası teknik direktör değişikliği gündeme gelirken, TFF’nin sürpriz bir isimle görüşme yaptığı iddia edildi.

Abdullah Avcı’nın Riva’da TFF yetkilileriyle gerçekleştirdiği görüşme, Japonya ile oynanacak özel maç sonrası resmi adımların atılmasının habercisi olarak görülüyor. Ancak futbolseverler, yeni teknik direktör konusunda farklı bir beklenti içindeler.

Sosyal medyada, TFF’nin Fatih Terim ya da Sergen Yalçın gibi deneyimli isimlerle görüşmesi gerektiği yönünde yoğun talepler yükseliyor. Futbol tutkunları, bu iki tecrübeli hoca adayını Milli Takım’ın başına getirilmesini istiyorlar.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir