Umut Evirgen Ve Alina Boz Kasım Ayında Nikah Masasına Oturabilir!

Magazin dünyasının gözde çifti Umut Evirgen ve Alina Boz, aşklarıyla büyük ilgi çekiyor. Mithat Can Özer ile ilişkisini sonlandırdıktan sonra Umut Evirgen ile hayatlarına devam eden Alina Boz, kasım ayında nikah masasına oturacakları iddiasıyla gündeme damgasını vurdu.

İşletmeci olarak başarılı bir kariyere sahip olan Umut Evirgen, aynı zamanda sinema dünyasında da adını duyuruyor. Evlilik için büyük adımlar atmaya hazırlanan çift, her fırsatta birlikte görünerek aşklarını açıkça sergiliyor. Kasım ayında evlenme ihtimalleri ise magazin dünyasını heyecanlandırdı.

Alina Boz’a çeşitli dizi teklifleri gelirken, “Tutsak” adlı bir dizi projesinin gündemde olduğu belirtiliyor. Ancak genç oyuncunun henüz resmi bir açıklama yapmadığı için yeni bir dizi projesine onay verip vermeyeceği merak konusu.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir