Yargı Dizisine 3 Yeni Oyuncu: Seda Türkmen, Özlem Türay ve Ferit Kaya Kadroda!

Türk televizyonlarının en sevilen dizilerinden biri olan Yargı dizisi yeni sezona hazırlanıyor. Bu sezon, diziye katılan yeni oyuncularla kadrosunu daha da genişletiyor.

Yargı dizisinin 3. sezonuna son olarak Seda Türkmen ve Özlem Türay dahil oldu. Seda Türkmen, Eren komiserin sevgilisi Dilek rolünü üstlenirken, Özlem Türay ise abla Filiz karakterini canlandıracak.

Ferit Kaya da Kadroya Dahil Oldu

Ödüllü oyuncu Ferit Kaya da Yargı dizisinin yeni sezonunda kendine yer buldu. Ferit Kaya, dizide “Can” karakterine hayat verecek.

Yargı dizisi, yönetmen Ali Bilgin ve senarist Sema Ergenekon’un işbirliğiyle Ay Yapım tarafından hazırlanmaktadır. Yeni sezonun, heyecan dolu gelişmelerle ve büyüyen kadrosuyla izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacağı kesin gibi görünüyor. Dizi tutkunları, Yargı’nın yeni sezonunu büyük bir heyecanla bekliyor.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir