Yasa Dışı Yollarla Yunanistan’a Kaçan 6 FETÖ Mensubu Yakalandı

Millî Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yapılan açıklamada, Suriye ve İran’dan ülkemize yasa dışı yollarla girmeye çalışan, aynı zamanda Türkiye’den de Yunanistan’a kaçmaya çalışan toplam 25 kişinin yakalandığı bildirildi.

Millî Savunma Bakanlığı (MSB), sosyal medya platformları üzerinden yaptığı paylaşımda, Suriye ve İran’dan ülkemize kaçak yollarla girmeye çalışan, aynı zamanda Türkiye’den de Yunanistan’a geçmeye çalışan 25 kişinin yakalandığını duyurdu. Yakalanan şahıslardan 6’sının FETÖ, 4’ünün ise PKK terör örgütü ile bağlantılı olduğu belirtildi.

“25 Kişi Sınır Birliklerimizce Yakalandı”

Millî Savunma Bakanlığı’nca yapılan paylaşımda, “Suriye ve İran’dan ülkemize, ülkemizden de Yunanistan’a yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 25 şahıs sınır birliklerimizce yakalandı. Yakalanan şahıslardan 6’sının FETÖ üyeliği, 4’ünün ise PKK/KCK/PYD/YPG terör örgütü mensubu olduğu belirlendi” ifadeleri kullanıldı.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir