Beklenen Haber Geldi! Fenomen Dizi Kızılcık Şerbeti Yeni Sezonunu Müjdeledi!

Birbirinden sevilen oyuncuların başrolünü oynadığı Kızılcık Şerbeti dizisi, sezon arasını bitirdi! Ekranlara dönmeye hazırlanan diziyle ilgili gösterilen yeni sezon tanıtımında nefesler tutuldu, geri sayım başladı. Dizinin yeni tanıtımı izleyiciyle buluşurken, önceki sezondan bir sürü soru işareti de cevaplandı.

Ekranların fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti sete çıktı. Yeni sezon tanıtımının yayımlandığı diziyle ilgili sosyal medyada yazılıp çizilenler bir bir artarken, diziyle ilgili bazı sorular da cevabını buldu. Önceki sezonunda replikleri ve karakterlerin oyunculuklarıyla sosyal medyada sık sık adından bahsettiren dizi, artık yeni sezonuyla ekranlara gelecek. Peki, fenomen dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte Kızılcık Şerbeti yeni sezona dair tüm merak edilenler…

“Elinden Geleni Ardına Koyma” 

Doğukan Güngör, Evrim Alasya ve Sıla Türkoğlu gibi dev isimlerin başrollerini paylaştığı Kızılcık Şerbeti’nde yeni sezon heyecanı başladı! Yeni sezon tanıtımını yayımlayan dizi, hayranlarını sevindirirken sadece tanıtımda bile herkesi ekran karşısına almayı başardı. Dizinin resmi hesabı üzerinden yapılan tanıtımda “Elinden geleni ardına koyma” ifadesi yer aldı. Dikkat çeken ifade sonrasında gösterilen tanıtımda Ömer (Barış Kılıç) ve Kıvılcım’ın (Evrim Alasya) kaza sonrasında hayatta oldukları görüldü.

Bilmeyenler için hatırlatacak olursak, sezon finalinde Ömer ve Kıvılcım büyük bir kaza geçirmişlerdi. Sezon orada biterken herkes Kıvılcım ve Ömer’in hayatta olup olmadığını merak etmişti. Ancak yayımlanan yeni tanıtımda iki karakterin de hayatta olduğu öğrenildi. Ki zaten, ikonik Kıvılcım karakterinin ölmesi, dizinin takipçileri tarafından da beklenmeyen bir gelişmeydi…

Kızılcık Şerbeti Yeni Sezon Ne Zaman? 

Sezon finalinde bir araba kazası yaşanırken, hastanede bir ölü ve bir yaralı olduğu öğrenilmişti. Daha sonra ise final sahnesi gelmiş ve dizi sezon arasına girmişti.

Yayımlandığı ilk günden bu yana Show TV ekranlarına izleyiciyi kitleyen Kızılcık Şerbeti, yeni sezonu için gün saymaya başladı. Şimdilik bir takvim paylaşılmayan dizide yakın zamanda yeni sezonun başlaması bekleniyor. Cuma günleri yayımlanan dizinin şu anda hangi gün ekranlarda olacağı da net değil. Ancak yeni bir haber geldiğinde buradan duyuruyor olacağız!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir