Bu 3 Burç İçin Yemek Dahi Yiyemeyecekleri Kabus Gibi Bir Dönem Geliyor!

Ağustos ayını geride bırakırken Eylül’ün ilk haftasında 3 burç için dikkat çekici olayların yaşanacağı belli oldu!

Yeni bir aya daha başlarken Eylül’ün ilk günlerine daha giremeden yaşanan Mavi Ay, ortalığı epey karıştırdı! Yeni başlangıçların ve köklü değişikliklerin temsilcisi olan Süper Dolunay olayından sonra burçlarda dengeler değişti, duygu durumları karıştı. Böylelikle de ortaya bambaşka senaryolar çıktı…

4 Eylül haftası yeni başlarken Venüs’ün ileri hareketi ve bu süreçte Jüpiter, Merkür ve Güneş’in olumlu açıları tüm burçlara yardımcı olacak. Ayrıca, 4-10 Eylül, 2-8 Ocak ve 1-7 Mayıs doğumlu kişiler için hem olumlu hem de şaşırtıcı gelişmelerin görüleceği bir hafta yaşanacak.

Ay Boğa Burcunda!

4 Eylül Pazartesi (bugün) itibarıyla Ay, boğa burcunda. Merkür ve Jüpiter arasındaki olumlu etkileşimle birlikte hukuki, ticari ve eğitimle ilgili geçmiş problemlerin çözüleceği bir noktaya giriyoruz.

Venüs bu hafta bir hayli hareketli olacak. Durağan bir konumda olmaması nedeniyle genellikle günün öğleden saatlerindeki görüşmelerde inatlaşmalardan kaçınılmalı. Ayrıca yine aynı saatlerde finansal risk alınmamalı, kararlar tekrar tekrar gözden geçirilmeli…

Retro hareketiyle birlikte yarın itibarıyla (5 Eylül Salı) Venüs, ileriye dönüş yapacak. Bu süreçte de hepimize ilişkiler ve kendimizi değerli hissetme gibi konuları gözden geçirtecek. Venüs retosunun yanı sıra Jüpiter metrosu da aynı gün başlıyor olacak. Yaz boyunca karşılaşılan fırsatların tekrar değerlendirilebilmesi için bir fırsat sunulacak.

Ay Çarşamba Günü İkizler Burcuna Geçiyor

Bir diğer yandan 6 Eylül Çarşamba günü Ay, İkizler burcunda ilerliyor olacak. Bugünlerde iletişim konuları öne çıkarken, Merkür retrosuyla birlikte Güneş’in kavuşması, çözülemeyen konulara odaklanmamızı sağlayacak. Farklı bakış açılarıyla olayları ele alacağımız destekleyici bir atmosfer geliyor. Bugünlerde kesinlikle yapıcı düşünmeye çalışmalıyız…

Haftanın En Şanslı Günü: Cuma!

8 Eylül Cuma günü, haftanın en şanslı günlerinden biri olacak. Güneş ve Jüpiter arasındaki olumlu etkileşim, herkesin işlerini kolaylaştıracak. Karşımıza çıkan fırsatları değerlendirmek için de yine şanslı bir gün olacak.

Hafta sonu geldiğinde ay, Yengeç burcunda ilerlemeye devam ederken hepimize ailenin kıymetini bir kez daha hatırlatacak. Cumartesi günü çarpışan tüm enerjiler sindirimimize etki edebilirken, beslenme düzenine dikkat etmekte fayda var.

Son olarak Pazar günü, haftanın en romantik günü olacak. İçsel anlamda ruhsal uygulamalara ihtiyaç duyuyorsanız, uygulama günü bu Pazar!

Yükselen İkizler Bu Hafta Gergin…

Çarşamba günü İkizler burcunda yükselecek olan Ay’ın enerjisi, ilişkileri biraz etkileyeceğe benziyor. İkizler burcu için aile ve evle ilgili konular ön plana çıkarken, farklı bakış açıları önem kazanıyor olacak. Aile ve evle ilgili sorumlulukların ertelenmemesi gereken bir haftadasınız. Özellikle de sürüncemede kalan konuların netleştirilmesi büyük önem taşıyor. Tüm bunları yaparken gergin bir ruh hali ile karşılaşacak olan İkizler burcu, aynı zamanda olaylara farklı bakış açılarından da bakmayı deneyecek. Hafta başında yaşanabilecek olan bu gerginlikler ise farklı bakış açıları ve Ay’ın enerjisinden kaynaklanabilir. Sevdiklerinize karşı sabırlı olmanızda fayda var!

Koç Burcu İnadından Vazgeçmeli!

İşini ve çalışmayı seven Koç burçları için bu hafta maddi konular ve sağlık konusu ön plana çıkacak. Maddi anlamda kaçan fırsatların bir bir geri döneceği bugünlerde sağlık oldukça önemli. Birkaç küçük sağlık problemi yaşayabilecek olan Koç burçlarının acilen sağlık önlemi alması gerekiyor. Ayrıca, ikili ilişkilerde inatlaşma hali sizleri zora sokabilir. Partnerinizle anlaşmaya biraz daha gayret göstermeli, inatlaşmaktan kaçınmalısınız.

Oğlakların Dikkatine! Riskten Uzak Durum

Eğitim, seyahat ve aile konularının önem kazandığı Oğlaklarda bu hafta aşk konuları rayına giriyor. Bir süredir aşkta umduğunu bulamayan Oğlaklar için Eylül ayı şanslı geçecek. Hatta öyle ki özel hayatınızda daha önce fark edemediğiniz noktaları yakalamanız dahi mümkün! Hafta başında ise Ay’ın konumu, sizler için riskli bir açı oluşturuyor. Risk almaktan kaçınmalısınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir