Büyükhanlı Holding Varisi Cem Büyükhanlı, Bebek’teki Evinde Hayatını Kaybetti

Bebek semtindeki evinde yalnız yaşadığı öğrenilen Cem Büyükhanlı’nın ölüm nedeni henüz resmi olarak açıklanmadı. Türk iş dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Büyükhanlı’nın ani ölümü, ailesi, yakınları ve iş dünyasında büyük bir şok etkisi yarattı. 

Cem Büyükhanlı’nın Eski Eşi Bennu Gerede Sosyal Medyadan Paylaşım Yaptı 

Cem Büyükhanlı, oyuncu Bennu Gerede ile 2010-2011 yılları arasında evli kalmıştı. Bennu Gerede, Büyükhanlı’nın vefatının ardından duygusal bir mesaj paylaştı. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, “Sevgili Cem’im, Gerçekten parlayan bir ışıktın, olağanüstü yetenekli. Ancak ağır bir acı yükü taşıyordun. Çok büyük acı çeken bir ruh, kafese kapatılmış bir hayvan gibiydin, bu dünyanın taşıyamayacağı kadar uçsuz bucaksızdın. Bu gezegende birlikte geçirdiğimiz zaman için minnettarım ve umarım bir sonraki yolculuğunda aradığın sevgiyi ve huzuru bulursun. Kalbimde sonsuza kadar özel bir yerin olacak. Huzur içinde yat,” ifadelerine yer verdi. 

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir