Ebrar Karabulut’u Eleştiren Melih Gökçek’e Güntekin Onay Cevap Verdi

Melih Gökçek, Avrupa şampiyonluğunu kutladığı açıklamasında, “Bayanlar Türk Milli Voleybol Takımı’nın Avrupa şampiyonluğunu tebrik ediyorum. Türk sporuna son on senedir sayın cumhurbaşkanımızın katkılarıyla gelen şampiyonluklar dolayısıyla çok şey borçluyuz. Not: Ebrar konusunda tek geri adımımız yoktur biline… Sultan Abdülhamid’e laf eden Tanzimat artıklarının milli takımda yeri olmamalı.” ifadelerini kullandı.

Güntekin Onay ise Melih Gökçek’e sert bir şekilde yanıt verdi. “Bu ülke senden tiksiniyor! Vatandaş olarak ben de tiksiniyorum! Kimse bu vatandaşın hakkını gasp edemez. Lütfen bu ülkenin emekçisini, memurunu, garibanını biraz düşünüyorsan ses etme artık! Yeter, Sayın Gökçek!” dedi.

Onay’ın sert ifadeleri bununla da sınırlı kalmadı. “Melih Gökçek! Senin de ne iş yaptığın? Nasıl para kazandığın belli değil! Yolsuzluk iddiaları tavan yapmış! Sen ne iş yapıyorsun da böyle bir servetin var? Kamuoyuna bir açıklarsan çok mutlu olacağız. Hadi bekliyoruz! Senden korkan da senin gibi olsun, hadi yaz! Nasıl zengin oldun? Sen kimsin?” şeklindeki sözleri tartışmanın dozunu artırdı.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir