Ekranlara Dönen Arka Sokaklar Dizisi Büyük Bir İlgiyle Karşılandı

Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar, Hasan Denizyaran, Oğuz Peçe, Tunç Oğuz ve Cansu Fırıncı’nın üstlendiği Arka Sokaklar dizisi, 18. sezonunun 639. bölümüyle ekranlara geri döndü. Yeni bölümüyle izleyicileri büyüleyen dizi, reyting rekorları kırmayı başardı ve dizinin hayranları da özlem dolu paylaşımlarla sosyal medyayı renklendirdi.

2006 yılında yayın hayatına başlayan Arka Sokaklar dizisi, uzun yıllar boyunca cuma akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri oldu. Uzun bir aradan sonra yeni bölümü ekranlara gelen dizi, en çok izlenen yapımlar arasında yer aldı. Ayrıca, “Aylin” karakterinin geri dönüşü de izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Twitter’da ise dizi, gündemin en üst sıralarına yerleşti. İzleyiciler;

“Zirvede başladı, sanki evin bir üyesi gibi”

“Ara vermiş olmalarına rağmen mükemmel bir başlangıç yaptılar”

“Özlemişim” gibi yorumlarla beğenilerini dile getirdiler.

Uzun yıllardır her Cuma Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Arka Sokaklar dizisi, yeni sezonunda Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını gibi rakip yapımlarla zirve mücadelesi verecek.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir