Fenerbahçe Stat Adı Değişimi İçin Oylamaya Gidiyor

Fenerbahçe Kulübü, 9 Eylül tarihinde düzenlenecek olan Olağanüstü Tüzük Tadil Genel Kurulu’nda tarihi kararlar alacak. Özellikle, stadyumun adının değiştirilmesi için yapılacak başvurunun kabul edilip edilmeyeceğini belirleyecek oylama büyük bir merakla bekleniyor.

Konu hakkında Sözcü gazetesine yaptığı açıklamada Ali Koç, “Tüzük tadil toplantısında, stadyumumuzun isminin Atatürk’ün adını taşıması için gereken başvuruyu yapabilmek amacıyla oy kullanacağız. Çok iyi biliyorum ki Fenerbahçe taraftarları için bu oylamada katkıda bulunmak, gelecek nesillere iz bırakmak anlamına gelmektedir.” şeklinde konuştu.

‘’Katılım Sağlayacaklara Yürekten İnanıyorum’’

Koç ayrıca, “Milyonlarca taraftarımızın resmi temsilcisi olarak Fenerbahçe ailesinin bir parçası olan ve bu kulübe bağlılığını hisseden tüm üyelerimizin, 9 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek tüzük tadil kongremize katılacaklarına içtenlikle inanıyorum.” şeklinde ifade etti.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir