Filenin Sultanları İstanbul Dönüşü İçin Bindiği Uçakta Özel Anonsla Karşılandı

Dün akşam Sırbistan’ı mağlup ederek Avrupa Şampiyonu olan filenin sultanları, Belçika’dan İstanbul’a dönüş için yola çıktı. İstanbul’a hareket eden uçakta, pilot beklenmedik bir şekilde mikrofonu eline aldı ve duygusal bir konuşma yaptı. 

Pilot, “Aramızda çok önemli konuklarımız var. Dün yine bayrağımızı gururla dalgalandıran Cumhuriyetimizin 100. yılında tüm Türkiye’yi sevince boğan, Türk kadınının gücünü tüm dünyaya bir kez daha gösteren, Avrupa Şampiyonu olan Filenin Sultanları Kadın Voleybol Milli Takımı’mız bizlerle. Verdiğiniz mücadeleyle Türk gençliğine örnek oldunuz ve başarılarınız ile 85 milyonu gururlandırdınız.” ifadelerini kullandı. 

Duygusal bir atmosferde gerçekleşen konuşmanın sonunda pilot, “Bize tarifi zor bu güzel duyguları yaşatan oyuncularımızı ve emeği geçen herkesi tebrik ediyor, İstiklal Marşı’nı mutluluk ve gözyaşlarıyla okumamızı sağladığınız için sizlere sonsuz teşekkürler ediyoruz.” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı. 

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir