Gary Wright Hayatını Kaybetti

1970’li yılların ünlü şarkıcısı Gary Wright’tan üzücü haber geldi. ‘Dream Weaver’ ve ‘Love is Alive’ gibi unutulmaz şarkılarıyla tanınan Wright, 80 yaşında yaşamını yitirdi. Kaliforniya’daki evinde hayata veda eden usta şarkıcının ölüm haberi, oğlu Justin Wright tarafından doğrulandı.

‘’Sevgi Dolu Bir İnsandı’’

Gary Wright’ın temsilcisi Elizabeth Freund, konuyla ilgili olarak “People” dergisine açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi:

“Gary Wright’la ilk defa 2008’de ‘Ringo Starr’ın ‘All Starr’ grubuna katıldığı zaman tanıştık ve sonraki yıllarda onunla pek çok projede beraberdik. Olağanüstü bir müzisyen ve gerçekten barışçıl ve sevgi doluydu. ‘Kendini adamış’ kelimesi akla geliyor. Çok nazik ve çok ruhani biriydi… Sevgili eşi Rose’a olan derin sevgisi beni hep etkilemiştir. Ailesine huzur ve sevgi gönderiyorum.”

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir