Promosyon 21 Bin 100 TL Oldu! Ağustos Ayında Sevindiren Promosyon Müjdesi Açıklandı

Bankalar ile promosyon ödemesi için anlaşmaya varıldıkça, ağustos ayında da peş peşe açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Ağustos ayinin en önemli gündem maddeleri arasında promosyon ödemeleri de yer alıyor. Temmuz ayında haziran ayı enflasyon rakamlarının açıklanması ile birlikte emekli maaşlarına refah payı dahil olmak üzere yüzde 25 oranında zam yapılırken, emekli promosyonu ödemeleri de merak ediliyor. Bankalar, ağustos ayı sonuna kadar devam edecek olan emekli promosyonu kampanyaları ile ilgili resmi internet siteleri üzerinden ayrıntılı bilgi verirken, maaş promosyonlarına dair araştırmalar da ağustos ayının ortalarında hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede, bankalarla promosyon ödemesi için mutabakat sağlanması halinde, yeni duyurular yayınlanıyor.

21.100 TL Promosyon Ödemesi Verilecek

Ağustos ayında da SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri, maaşlarını üç yıl boyunca aynı bankadan alacaklarına dair taahhüt vermeleri durumunda maaş aralıklarına göre promosyon ödemesi almaya hak kazanıyorlar. Emekli promosyonları bankadan bankaya farklılaştığı için emekliler de bankaların resmi internet sitelerinde yer alan promosyon kampanyalarına dair araştırmalar yapıyorlar. Emekli promosyonu ödemelerinin yanı sıra, maaş promosyonları ile ilgili de gelişmeleri yakından takip ediliyor. Türk Eğitim-Sen Konya 3 Nolu (Üniversite) Şubesi’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ’’NEÜ ve KTUN için maaş promosyon ihale süreci sonuçlanmıştır. Her iki üniversiteyi de Yapı Kredi Bankası almıştı. NEU 42 ay için 20100 TL, KTUN 36 ay için 21100 TL kişi başı peşin promosyon ücreti alacaktır. Üniversitelerimizdeki personellere hayırlı olsun’’ ifadeleri yer aldı.

Promosyon Açıklamaları Geliyor

21.100 TL’lik promosyon ödemesinin yanı sıra, farklı kurumlarda da promosyon miktarının belirlenebilmesi için bankalar ile görüşmeler yapılıyor. Ağustos ayında ya da önümüzdeki süreçlerde, çalışanlara sağlanacak olan promosyonlar için mutabakata varılması durumunda, yeni açıklamalar gelebilir. Üniversite ve belediye personelleri, maaş promosyonları ile ilgili güncel gelişmelere, belediyelerin YaDa üniversitelerin resmi internet sitelerinden ulaşabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir